Unboxing

Je krátko pred polnocou a  ja hodnú chvíľu zápasím so silným nutkaním vybehnúť von do opustených ulíc Bratislavy, ktoré nám prinášajú všetko okrem bezpečia.
Je to hlúpy nápad, avšak v silnom a neutíchajúcom víre myšlienok vám sú tieto veci maximálne ukradnuté a jediné na čo sa dokážete sústrediť, je to uspokojenie, ktoré vám sloboda a chlad z tichej noci prináša.
Myšlienky, sú akýmsi prekliatím, ktoré mi nepovoľujú vykonávať bežné činnosti pretože sú až priveľmi hlasné  a poslednú dobu ma obmedzujú viac ako zvyčajne.
Tok rôznych postrehov, ktoré mi práve prebleskli hlavou, sa zastavili pri spomenutí si  na konkrétne situácie, kedy mi ľudia dookola opakujú, že sa boja zamilovať. Väčšinou nechápavo  mávnem  rukou a pomyslím si, že dievča/chlapec má priveľa voľného času, keď sa dokáže zamýšľať nad hlúposťami takéhoto typu, avšak dnes sa mi tieto slová akosi častejšie vynárajú v pamäti.

Prečo majú ľudia strach ľúbiť? Boja sa sklamania a následnej bolesti?
Osobne si nemyslím, že niečo ako strach zo sklamania či lásky existuje. Vnímam to skôr ako štít pred pripustením si, že konkrétna osoba má problém sa zamilovať.
V dnešnej dobe je viac vzťahov, ktoré vznikajú nasilu, alebo teda  nie z úplnej lásky...ale z potreby nebyť sám (možno dúfajúc, že časom niečo vznikne -ale to je hlúposť).
Následne to po čase človeka omrzí, rozíde sa... a bude hovoriť, že má na vzťahy smolu a už žiaden nechce lebo sa bojí zamilovať?
Nerozumiem aký výsledok sa od tohto očakáva.
Ach, opäť sa snažím dať mojím myšlienkam formu, aby boli pochopené...avšak dnes, som vás ale nechcela priveľmi vťahovať do mojich úvah...skôr som vám chcela povedať o pozitívnejšom a zároveň inom druhu lásky, ktorý dokáže každej žene vyčariť úsmev na tvári a to  - lásky k šperkom.
Ak smiem byť úprimná, vždy som bola veľkým zástancom  minimalizmu, jednoduchosti a elegancie.
Bývam veľmi opatrná pri výbere doplnkov k outfitu, pretože väčšinou sa mi osvedčí cliché fráza "menej je niekedy viac" a inak tomu nebolo ani dnes, kedy mi prišiel krásne zabalený balíček zo stránky eppi.cz/eppi.sk.

Už na úvod musím skonštatovať, že stránka tohto obchodu je veľmi prehľadná, jednoznačná a ničím nerušená. Okamžite som si vedela nájsť kategóriu chcených produktov, ktoré sa mi pekne "pexesovito" vyobrazili na obrazovke a tým pádom som si  bez menších problémov mohla pozrieť aktuálnu ponuku šperkov.
Po krátkej chvíli prezerania si tovaru ma ihneď  zaujal strieborný náhrdelník s perlou,
ktorý priamo putoval k objednávke.

To ráno bolo slnečnejšie a pokojnejšie ako zvyčajne. Vedela som, že takú pohodu musím využiť a preto som si prelistovala pár stránok z rozčítanej knihy.  V dosiahnutí absolútneho momentu ticha  a sústredenia sa -  moju pozornosť vytrhol nečakaní piskľavý zvuk telefónu - volal kuriér.
Najprv som si vôbec nevedela spomenúť, čo som si to objednala až po "uvedomení  si" ma zalial horúci pocit zvedavosti - ktorý pretrvával až do momentu, kedy som úplne nerozbalila ochranný obal na vyzdvihnutej  krabici.

Vo vnútri sa nachádzala biela  kartónová škatuľka s logom stránky eppi, ktorá bola po bokoch pevne pripevnená, aby  žiadna manipulácia s ňou, nijak nepoškodila  objednaný tovar.
Po otvorení škatuľky som okamžite cítila, prekrásnu vôňu, ktorá nečakane upútala moje čuchové zmysly. To jemná parfumácia pozdravného listu v sebe niesla príkaz nutkania rozbaľovať ďalej.V škatuľke sa nachádzal naskladaný ružovkastý baliaci papier, ktorý ukrýval ozdobne zabalenú krabičku s previazanou zlatavo-medenou stuhou a malé drobnosti. ktoré mi urobili veľkú radosť.


V krabičke so stuhou sa nachádzal očakávaný náhrdelník.


Napriek tomu, že som si bola na začiatku mierne neistá, či objednávanie šperkov z internetových stránok je dobrý nápad, som naozaj neskutočne milo prekvapená, ako krásne náhrdelník vyzerá.
Je ľahunký - zároveň drží stabilitu, strieborný (takže sa dokonale hodí k väčšine mojich doplnkov)...a hlavne sa dá dobre kombinovať k môjmu bežnému outfitu- veď posúďte sami.Preferujete skôr internetovú kúpu šperkov alebo kamenné obchody?

10 komentárov

 1. No to je nádhera!! :) A moc ti sluší. :)

  blog Days of Daysy

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Krásny prívesok! :) Svedčí ti.
  www.jednoducharuza.blogspost.sk

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Prívesok sa mi veľmi páči. Je nežný, ženský a naozaj decentný.

  Www.lifi.sk

  OdpovedaťOdstrániť
 4. ten je krásný! :) a naozaj veľmi pekne zabalený :) už som o tomto eshope čítala, ale ja skôr preferujem kamenné predajne, i keď tento vyzerá naozaj pekne aj naživo (na fotkách) :)
  MakeUpByVeo

  OdpovedaťOdstrániť

Back to Top