ABOUT ME

Dovoľte mi aby som sa vám predstavila. Volám sa Patrícia, Narodila som sa 29. mája 1996 v Bratislave- kde žijem so svojím manželom Adamom doteraz. Študujem na vysokej škole -mediálnu komunikáciu/žurnalistiku.

- Nikdy som nepatrila k ľudom čo majú veľa známych.  Preferujem malú skupinu ľudí, ktorým môžem povedať čokoľvek, preto okruh najbližších s ktorými sa dokážem o niečom porozprávať a zdôveriť -je veľmi obmedzený.
-Aj keď to na internete  pôsobí tak, že vediem jednoduchý a harmonický život, nie je to úplná pravda.
-Moja najsilnejšia vlastnosť je  šikovnosť "byť v nesprávnom čase na nesprávnom mieste" - to ma sprevádza celý život, a ja prekypujem, teraz už úsmevnými zážitkami, ktoré sa mi podarilo nadobudnúť za tých niekoľko existenčných rokov.
-V priateľstve (ale aj vo vzťahu) patrím k tým šialeným a hlučnejším jedincom ale o to väčšia je sranda! :D
- Som síce realista no mysľou často unikám k fantáziám.
- Priveľmi nepochopená, úprimná a bijúca sa za spravodlivosť.

Pokiaľ vás zaujíma kozmetika, všetky recenzie, nápady, líčenia a tipy nájdete v kategórií BEAUTY. Ďalšie kategórie (FASHION, RANDOM, YOUTUBE..) sú tematicky rozdelené v sprievodnom blogovom menu, ktoré sa nachádza v pohyblivej lište hore.
Ak chcete nahliadnuť do necenzurovanej hĺbky môjho srdca či duše, kategória SMALL-TALK disponuje všetkým dôležitým, čo odkrýva to utajené. 


Pokiaľ tvoje srdce nie je voči mne otvorené, nikdy neporozumieš mojim slovám. Toto je blog jedného obyčajného dievčaťa, ktoré vníma svet trochu inak...Žiadne komentáre

Back to Top