ABOUT ME

Ahojte! Volám sa Patrícia a narodila som sa 29. mája 1996 v Bratislave, kde žijem doteraz.  
V prvom rade by som vás rada privítala na mojom blogu www.pattrissien.com, ktorý je aktívnou webovou stránkou už od roku 2014. 
Hlavným dôvodom prečo som sa rozhodla blogovať bola silná túžba zdieľať svoje pocity so širším publikom - a teda hľadala som porozumenie. To, veľmi strádajúce v mojom živote. Predsalen, keď máte možnosť nepriamo sa podeliť s tajomstvami, názormi, pocitmi, prvými láskami či bolesťami, získate vnútornú úľavu, ktorú si myseľ v určitých obdobiach žiada.
Časom som však začala cítiť, že moja detská a neskôr teenagerská záľuba v písaní, nie je len tradičným únikom od reality, ale hlavne životným cieľom i poslaním. Aj to je jeden z dôvodov prečo som sa rozhodla vyštudovať po gymnáziu mediálnu vysokú školu so zameraním sa na žurnalistiku. Texty a príbehy ma teda sprevádzajú od čias, čo som sa naučila písať prvé vety, a preto verím, že môj blog nebudete považovať len za digitálny priestor plný slov, ale životné výpovede, jednej z mnohých bytostí, prameniace zo srdca - mapujúce to, čím som bola a kým som sa stala.

Vílou či elfom? Na tom veľmi nezáleží, ale viem jedno, kúsok prírodnej čistoty, objavíte v každom článku. 

Pokiaľ vás zaujíma kozmetika, všetky recenzie a tipy nájdete v kategórií BEAUTY. Ďalšie kategórie (FASHION, LIFESTYLE, YOUTUBE ... ) sú tematicky rozdelené v sprievodnom blogovom menu, ktoré sa nachádza v pohyblivej lište hore.
Ak chcete nahliadnuť do necenzurovanej hĺbky môjho srdca či duše, kategória SMALL-TALK disponuje všetkým dôležitým, čo odkrýva to utajené. 


Pokiaľ tvoje srdce nie je voči mne otvorené, nikdy neporozumieš mojim slovám. 

Toto je blog jedného obyčajného dievčaťa, ktoré vníma svet trochu inak...Žiadne komentáre

Back to Top