Mesiac Júl

Ubehla už dlhšia doba od chvíle, čo som písala/točila posledných mesačných obľúbencov.
V skutočnosti ani neviem prečo som nejak prirodzene upustila od tohto formátu, ale zrejme to má na svedomí moja chuť sa kreatívne činiť v "náročnejších" článkoch, s ktorými myšlienkami sa rada hrám. Avšak pri obľúbencoch ide o praktickú sériu, v ktorej mám možnosť s vami trochu rozvinutejšie zdieľať zaujímavé veci, produkty či zážitky, ktoré som za posledné obdobie nadobudla, preto by som sa rada k tomu (opäť, opäť, opäť) vrátila.
Júl bol pre mňa asi ten najzvláštnejší mesiac za posledné obdobie- jednoducho, akoby nebol, zároveň sa udialo toho veľa. Napríklad, že sme na INSTAGRAME pokorili hranicu 2.000 sledovateľov! Ďakujem Vám. Hoci samozrejme, on-line život nie je ten jediný čo dosahuje zaujímavé milníky.

Každopádne, nemala som v pláne naznačovať, že na júl nerada spomínam, práve naopak. S Adamom sme filmové večery zamenili za samotárske nočné prechádzky, kde ticho tmavých ulíc rozbúravame hovorenými zážitkami či smiechom.
Naše rána už nezvyknú byť len preležané s neustálym povzbudzovaním toho druhého, aby sme vstali. Začali sme intenzívne chodievať skoro ráno do fitka, alebo behať lesom, pokým ešte slnko nezačne páliť. Jediné čo sa nezmenilo takmer vôbec sú: raňajky do postele, bez ktorých si skutočne nedokážem predstaviť deň, chuť stráviť každú voľnú chvíľu nehou, a v neposlednom rade je to moja neustála nálada nakupovať. Áno stále. Ale zas vďaka nej vám aspoň môžem predstaviť pár obľúbencov, bez ktorých by mesiac júl, nebol predsa len svojským.

BEAUTY.
Čistiace mydlá na tvár sú mojimi najpoužívanejšími produktmi za posledný mesiac. Totiž počas horúcich dní plných slnka nepoužívam make-up takmer vôbec, práve naopak, kvôli tomu, že sa pleť počas leta oveľa viac potí, cítim väčšiu potrebu ju prečisťovať prírodným mydlom, na to určeným.

FASHION.
Rozhodne najmilejším a najnosenejším kúskom oblečenia, teda skôr doplnkom za mesiac júl, sú tieto anime mačacie slúchadlá. Sú skvelé, štýlové a totálne určené pre mňa. Ušká vám svietia podľa vami zvolených farieb a tak nie je problém, ich skombinovať do akéhokoľvek outfitu...a čo je najlepšie? Na mojom INSTAGRAME bude v týchto dňoch o ne súťaž! Budeme dve štýlové anime bytosti?

FOOD.
Rozhodne sa mojou najväčšou gastronomickou vášňou stal farebný šalát s grilovaným kozím syrom a caprese bruschetta!

RANDOM.
Nejak som si za posledné týždne vypestovala veľký vzťah a obdiv k rastlinám, teda kvetom. Okrem toho, že mi na balkóne konečne začali dozrievať cherry paradajky, bazalka a aj chilli papričky, baví ma nakupovať rôzne prevedenia štýlových kochlíkov a následne ich dodekorovávať izbovými rastlinami, ktoré na mňa vplývajú neuveriteľne upokojujúco.


KNIHA/FILM.
Jediná kniha, ktorú som celú prečítala na prvý nádych počas júla bol cestopisný denník Petra Populhára: Kde všade som (ne)zomrel. Musím povedať, že hoci som vyznávačka celkom iného žánru, toto bola skvelá a fantastická kniha na leto, ktorá vás zaručene pobaví a aj ohromí.


A AKÉHO OBĽÚBENCA MÁTE VY ZA MESIAC JÚL?

Žiadne komentáre

Back to Top