Farbím si sama obočie!

Nie som si celkom istá, kedy konečne prídem k rozumu natoľko, že začnem svoje voľné chvíle tráviť trochu inak, než len vymýšľaním si skvelého nápadu na nejakú zmenu -ktorá väčšinou dopadne katastrofálne. Nuž zároveň, nie vždy všetky nápady sú napokon zlé. Práve vďaka tomu poslednému som sa nielenže pracnosťou sama doma zabavila, ale ešte som sa rozhodla celý proces zdokumentovať -a vďaka nemu získať možnosť písať (po dlhej dobe) beauty článok. A o čo ide? Jeden pokojný podvečer som si povedala, že si skúsim sama doma nafarbiť obočie.

Zišla som preto do miestnej malej drogérie a vypýtala si tmavo-hnedú farbu na obočie. Pani predavačka mi do rúk rovno vtisla papierovú škatuľku s čiernym odtieňom "vraj táto farba je dobrá a tento odtieň mi pôjde lepšie". Nemala som dôvod jej neveriť, cenovo sa tieto farby pohybujú veľmi podobne, a tak som spokojne utekala naspäť domov zahájiť akciu.

HENNA VENITA FARBA NA OBOČIE obsahuje v balení všetky potrebné komponenty na farbenie. Jej súčasťou je samotná farba a aj aktivátor, malá plastová mištička, (tá na obrázku to nie je, tú svoju som nechtiac aj spolu s návodom z rozrušenia a nepozornosti vyhodila) plastový kefôčkový aplikátor, ktorý má na končeku akoby zúbky, ktorými farbu rovnomerne včesáva medzi chĺpky.
 Postup farbenia bol pomerne jednoduchý. V mištičke si dobre premiešajte trochu farby a pribalený aktivátor farby. Zmes musí byť jednotná a trochu hustejšia.

 Farbu opatrne nanesieme na obočie podľa jeho tvaru či požadovaného jemného dotvarovania.
 Necháme pôsobiť 7 minút a následne farbu svedomito zotrieme a prepláchneme.
 Výsledok je skutočne prirodzený a celý proces farbenia bol veľmi jednoduchý!


ZVYKNETE SI UPRAVOVAŤ OBOČIE?

2 komentáre

 1. Tiež som už dávnejšie písala na svoj blog článok o domácom maľovaní obočia hennou a za mňa absolútna spokojnosť - človek si vytvaruje presne také obočie, po akom túži (+ podľa dĺžky pôsobenia aj jeho sýtosť) a farba skvelo drží :)
  What A Fancy World

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Presne tak, ja som uplne natesena z vysledku. Hlavne mi to usetri rano cas. :)

   Odstrániť

Back to Top