Nový nádych bývania

Vždy som patrila k ľuďom čo milujú zmeny –či už v živote, alebo v organizácii a premiestňovaní vecí, ktoré majú potenciál vzbudiť opätovné nadšenie z toho, že ich mám. Pri takýchto updatoch „domácnosti“ si dokážem odpočinúť od práce, pretože manuálne presuny ma privádzajú na celkom iné myšlienky, ale zároveň nadobudnem pocit akejsi čistoty i novovzniknutej radosti. Práve preto som v máji nadšene spamovala instastories fotkami z našej spálne, pretože sme s Adamom zrealizovali naše dlhodobé plány inovácie domácnosti.

Pôvodnú sýto-levanduľovú maľovku sme vymenili za odstrániteľnú urbanistickú tapetu, ktorej štruktúra pripomína nespracovaný betónový náter. Vždy sa mi veľmi páčil trend loftového spôsobu ladenia bývania, ktorý sa prekrýva s blogersko-minimalistickými dekoráciami. Biele i čierne doplnky, čisté línie, veľká váza, kvety, rámčeky, nástenky, svetielka i zrkadlá, to všetko k tomu ošarpanému kontrastu patrí!

Momentálne by som z krátkodobej perspektívy, chcela dotvoriť balkón/terasu outdoorovými prvkami japonského nízko posadeného štýlu a teda využiť voľný priestor (ktorý slúži zatiaľ ako vonkajší skladník) na zútulnenie domácnosti.
Zároveň plánujem zariadiť „pracovný“ kútik v obývačke, ktorý by podtrhol tvárnosť rohového priestoru. Práve preto som bola nadšená z možnosti spoznať e-shop BellaRose.sk, ktorý je partnerský internetový obchod online praktického vyhľadávača nábytku naprieč e-shopmi FAVI.sk -pretože práve teraz v tomto letnom období sa mi žiada dokončiť posledné zákutia nášho bývania.
Tento e-shop ponúka presne také dekoratívne prvky, ktoré požadovaného výsledku dosiahnu. Čisté, jemné a precízne. Jednoducho tie, ktoré z každej domácnosti dokážu vytvoriť moderný a zároveň útulný priestor s novým životom. 

Po mojom nerozhodnom prechádzaní si tých najrôznejších e-shopových vizualizácií a aranžmá, ktoré sú skvelou inšpiráciou na využitie v miestnosti, som vedela , že by som dokázala využiť drvivú väčšinu ponúkaných vecí. No napokon sa moje konečné rozhodnutie dotklo minimalistických i skladných dekorácií, ktoré dokonale odpovedajú mojim predstavám o budúcom dotvorení bývania. Aj vy sa v blízkej dobe chystáte pozmeniť vaše bývanie či izbu? 

2 komentáre

  1. Technnicky by som použil skôr update alebo upgrade miesto reuploadu :) Ale pekný článok :)

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Obcas, mam problem s hladanim tych spravnych slov, tak si vymyslam vlastne ci kombinacie existujucich, takze dakujem za pripomienku :D a rovno ju idem napravit :)

    OdpovedaťOdstrániť

Back to Top