The Jaclyn Hill Palette

Hoci je zrejme všetkým jasné, že som veľký milovník čiernej farby, ktorá v kombinácii s tmavými vlasmi a červeným rúžom vytvárajú jemne vizuálny gotický nádych, v oblasti akou je líčenie vidím dokonalú príležitosť odviazania sa- čo sa farieb, prevedenia a finálnej kreácie týka. Inými slovami, keď je čas na líčenie, je škoda ho nevyužiť pre trochu netradičnejší look, ktorý som si bez väčších protestov môjho manžela priniesla so sebou aj do školy. Zaujímalo ma, koľko známa paleta očných tieňov The Jaclyn Hill Palette vydrží, a či je oprávnene tak riešeným a ospevovaným beauty produktom za minulý rok, akým bola.

Ja som paletku dostala od maminy na Vianoce, vraj ,,si prídem na svoje" a mala úplnú pravdu. The Jaclyn Hill Palette obsahuje veľa krásnych, farebných, sýtych tieňov, v ktorých si nájdu obľubu všetky typy pleti. Obsahuje matné, jemne glitrové, studené i teplé tóny čakajúcich na zaujímavé kombinovanie na očnom viečku. Ja som sa rozhodla pre ostro tyrkysovú s kombináciou matnej zelenej na precíznejšie vykreslenie obrysu oka a prematnenie prechodov, kde vzniká tendencia tieňov zaliezať do vrások. Spodnú líniu očí som vykreslila ohnivo červenou linkou, ktorú nosím pri všetkých líčeniach najčastejšie.

Miera výdrže tieňov bola skvelá. Vydržala spolu s podkladovou bázou skutočne celý deň. No keď túto paletku porovnávam s cenovo podobnou NAKED heat, cítim rozdiel len v zložke a teda správaniu sa tieňov pri aplikácií. Tieto tiene, síce taktiež nie sú ani trochu prášivejšie, ale občas mi pripomínali štruktúrou jemne sypkejší prášok, teda je tendencia nabrať produktu nechtiac o čosi viac -a to pri sile pigmentov, akými disponuje môže niekedy byť náročnejšie na hladšie blendovanie. 

AKÉ NAJBLÁZNIVEJŠIE LÍČENIE STE VYSKÚŠALI VY?

Žiadne komentáre

Back to Top