Japonský overal | OOTD

Máj je pre mňa srdcu najbližším mesiacom. Nie len kvôli tomu, že sama som májovým dieťaťom, ale práve počas týchto týždňov už zvykne bývať počasie ustálené, teplé a to má na moje telo aj psychiku skvelé upokojujúce účinky. I keď tento rok si s nami počasie robí skutočne čo chce, pocitovo sa cítim napriek všetkému veľmi spokojne a slobodne. A to je skvelé. Práve počas takýchto chvíľ si viete veľmi dobre zorganizovať veci v živote či domácnosti, ktoré odsúvate na vedľajšiu koľaj a čakáte, kým sa naskytne príležitosť aká býva práve teraz.

Ja som si sľúbila, že začnem po apríli ešte menej nakupovať veci, aby som svoj šatník zbytočne nezapĺňala, avšak keď som uvidela tento overal, vedela som, že svoje rozhodnutie jemne prekročím a urobím si radosť. Totiž milujem Japonsko, anime, mangu či príbehy o geishách. Preto keď som v H&Mku zahliadla biely kúsok krásne prešitej látky s kvetinkami, nedalo sa odolať. Som si istá, že to bude moja najčastejšie nosená vec počas jarno-letných dní, pretože je z príjemného chladivého materiálu.A ČO NAJRADŠEJ NOSÍTE POČAS LETA VY?

4 komentáre

  1. uz od zaciatku roku si kazdy mesiac hovorim, ze nie, tento mesiac si nezadovazim ziadne nove oblecenie. a vzdy to porusim :D osobne prilis na overaly nie som, v lete ked musim byt vonku, tak nosim vacsinou take dlhsie kratasy. ale najradsej som, ked je vhodne pocasie na dlhe volne tenke vzorovane nohavice, ktore vzbudzuju dojem pyzama :D

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Wow, nádherné je. Já jsem teď taky omezila nakupování a docela se mi to daří.
    Povídání nejen o kosmetice

    OdpovedaťOdstrániť

Back to Top