Beauty New In!

Milujem plánované nákupy. Teda, myslím tie kedy skutočne dospotrebujete obľúbený produkt, a tak sa vám naskytne ideálny (a hlavne ospravedlniteľný) dôvod, prečo si zaobstarať ďalší. Buď ten, ktorý je vašou stálicou, alebo je potrebné nájsť úplne nový. Ja som pred časom spotrebovala bronzer a hoci bol skvelý, chcela som ešte predsa o čosi tmavší odtieň, aby vykreslený rys pod lícnymi kosťami pôsobil ešte viac sýtejšie. Samozrejme som si k celej objednávke prihodila aj dva neplánované produkty a to olej na pery i rúž, ktorý je podľa popisu produktu charakterizovaný ako "odolný voči bozkom". Myslím si, že to bola skvelá výzva hodná vyskúšania! A ako obstála?


NYX PROFESSIONAL MAKEUP MATTE BRONZER
Bronzer obsahujúci sýte pigmenty, jemne zlysovanú odtieňovú štruktúru, ktorou sa dá dosiahnuť naozaj krásny výsledok v podobe dodania rysu a tieňu vašej tváre. Je niekoľko odtieňov, takže som si istá, že každý typ pleti si nájde ten svoj vlastný, s ktorým sa stotožní. Ja mám rada, ak kontúra vyzerá tak "ušmatlane" a nedbalo, pretože tak produkt lepšie splynie s pleťou a vytvorí požadovaný look.

FREEDOM PRO HIGHLIGHT
Priznám sa, že kúpu tohto produktu som zvažovala niekoľkokrát. Totiž, používam svoj obľúbený rozjasňovač, ktorý som si kúpila pred niekoľkými mesiacmi v Prahe, avšak má v sebe podstatu zlatého odlesku. Na tom nie je nič zlé, pretože tón mojej pleti je univerzálny, čo znamená, že môžem používať teplé a aj studené odtiene. Zlatý odlesk je skvelou voľbou pre leto, kedy glitre podtrhnú dotyk slnka, avšak keď som objavila túto studenú -sivastú farbu. Nedokázala som odolať. Lícnu kosť krásne vydvihne a tak pôsobí prirodzene.

NYX PROFESSIONAL MAKEUP OIL #THISISEVERYTHING
O olejčeku na pery som počula už dávno a preto som ho chcela vyskúšať.

NOBEA KISSPROOF VAENTINE LIPSTICK
Rúž odolný voči bozkom ocení určite nejedna z nás (vrátane partnerov), pretože vydrží naozaj všetko. Bozky, jedlo, pitie a aj celý náročný deň v práci. Stačí si pery jednou jemnou vrstvou pretrieť a takmer okamžite sa dostaví matný efekt. Na perách nie je ani náznakom cítiť, že ho máte a tak sa tento zázrak určite stane kabelkovým obľúbencom. NYX PROFESSIONAL MAKEUP SUEDE MATTE LIPSTICK
Červený matný rúž od NYXu sa mi podarilo ani neviem akým zázrakom celý spotrebovať -avšak zrejme pri každodennom používaní je to zrejme prirodzený jav. O týchto rúžoch je samostatný článok TU.AKÚ BEAUTY VEC STE SI NAPOSLEDY KÚPILI VY?

8 komentárov

 1. Moc pěkný článek, ale fotografie moc zretušované, až to bije do očí (nic ve zlém)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Já jsem si naposledy koupila rtěnky od Essence a jsem docela spokojená. Z tvého článku mě nejvíce zaujala ta neslíbatelná rtěnka. Má krásný odstín a dokonalou výdrž.
  Povídání nejen o kosmetice

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Skvelý článok, produkty od NYX mám veľmi rada a ten bronzér chcem vyskúšať už dlho :) Ja som si ako posledný kúpila môj obľúbený korektor od Catrice :)
  What A Fancy World

  OdpovedaťOdstrániť
 4. tak nie, ze by som sa mala s kym bozkavat, ale ruz, ktory vydrzi vsetko, sa vzdy zide :D vdaka za tip!

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. :D :D :D :D :D ci vsetko to uplne neviem, predsalen bozky by mali byt jemne, takze nenicila som ho uplne :D, ale na bezny den (hoci velmi pracovne narocny) zvladne!

   Odstrániť

Back to Top