Overal trochu inak | OOTD

V utorok ráno mi zostávalo niekoľko hodín do chvíle, kedy budem musieť ísť do práce. Väčšinou tento čas venujem ďalšej práci, prípravám, škole alebo blogu. No v ten deň som sa rozhodla nerobiť vôbec nič, len oddychovať a pozerať si nejaké zaujímavosti. Samozrejme, že pri nevedomom chytení mobilu do rúk a prihlásení sa na facebook, mi na domovskej stránke "vyskočila" prerolovacia lišta so štýlovými kúskami oblečenia za celkom prijateľné ceny. Ani neviem ako a už som sa ocitla v eshope H&Mka. Celkom ma prekvapil bohatý výber zaujímavého oblečenia, ktorým stránka disponovala, pretože viem, že na kamenných predajniach mám posledné mesiace veľký problém nájsť veci, ktoré by sa mi páčili, či sedeli.

Kedysi H&Mko patrilo k mojim najčastejšie navštevovaným obchodom, avšak mám pocit, že tovar, ktorý tam ponúkajú je niekedy skutočne nevkusný - či už strihovo, prevedením alebo materiálovo. Predsalen na internete je širšia škála výberu a tak si každý príde na to svoje. Mňa zaujal tento overal, ktorý som si niekedy koncom novembra skúšala na predajni, ale napokon som sa rozhodla si ho nezakúpiť. Teraz som ho na stránke uvidela opäť v netradičnej kombinácií s tričkom a veľmi sa mi to páčilo.

ZVYKNETE NOSIEVAŤ OVERAL?

6 komentárov

 1. overal vlastnim jeden, je cisto cierny a mala som ho na sebe od leta presne dvakrat. a tiez som ho nemala na sebe iba samostatne, ale dala som si pod neho tricko, avsak trochu ineho stylu, ako mas ty. ak mam pravdu povedat, kombinacia volneho tricka a overalu, ktoru mas na fotkach, ma prilis neohurila. viem, ze keby som ja mala takuto kombinaciu na sebe, tak by mi hrozne vadilo, ako sa to tricko krci.

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Tomu rozumiem, ja mam rada všetko voľné, pokrčené, potrhané a totálne zanedbané :D, každopadne aj ja mám v pláne si zadovážiť ešte jeden čisto čierny, nech v šatníku je aj niečo slušné a pohodlné na leto! :)

   Odstrániť
 2. Presne ako hovoríš, tiež som mala H&M niekedy veľmi rada, ale v poslednej dobe si tam neviem nič vybrať :/ Tento overal je krásny, s tričkom vytvorí krásny outfit :)
  What A Fancy World

  OdpovedaťOdstrániť

Back to Top