Naked petite Heat

Už je to relatívne pokročilá doba od chvíle, čo sme boli s Adamom v Paríži. Rozhodli sme sa výlet nijak nehrotiť a mali sme v pláne sa vrátiť aj s nejakým zostatkom na účte. Bolo potrebné "prežiť" zvyšok mesiaca vo finančnom pokoji, a preto som sa cielene vyhýbala obchodom i parfumériám, ktoré by ma dokázali zlákať či roztúžiť srdce po nejakom produkte. Statočne som odolávala všetky 4 dni, až pokým sme sa chvíľu pred odletom (kúzlom) neocitli v Sephore. Asi vám je jasné, že téma dnešného článku je práve o dlhodobo vytúženej paletke, ktorú mi Adam kúpil pre radosť, aby som si predsa aj ja odniesla z Paríža spolu s peknými zážitkami aj suvenír, ktorý bude úplne stvorený pre mňa. Neprotestovala som, napriek tomu, že som v kútiku duše naozaj chcela

Je to už niekoľko rokov, čo som o týchto paletách očných tieňov  Naked od Urban Decay začala čítať na iných blogoch, či sledovať na YouTube. Vždy ma však odrádzala cena, ktorá mi prišla pre kozmetiku na bežné-každodenné používanie veľmi nadhodnotená. Dnes ale  úplne rozumiem tomu, prečo. 

Už prvým ťahom tej jemnej a silno pigmentovanej posýpky, ktorú Naked Heat ponúka som bola celkom bez seba. Samotný očný tieň je štruktúrou i pocitom celkom odlišný oproti iným očným tieňom. Sú hutné, neprášia sa a jemným ťahom rovnomerne nanesiete presne požadované množstvo po celom povrchu. Dokonale prekryje i zjednotí tón očného viečka a to aj počas vrstvenia, kedy sa nevytvára opadavý preleštený film, ktorý neskôr nepožadovane  zalezie do vrások. Myslím si, že investícia do tejto paletky je veľmi šťastné rozhodnutie.
So spokojnosťou výberu sa mi spája aj fakt, že som sa pred niekoľkými mesiacmi rozhodla úplne zmeniť spôsob životného štýlu. K tomu spadá aj výber a využívanie kozmetiky. Momentálne veľmi preferujem ideu toho, aby mal človek pár skutočne kvalitných produktov, ktoré aj spotrebuje. Táto kúpa je presne tou položkou, ktorá vám vydrží dlho a nebudete chcieť používať už nič iné -možno aj kvôli tomu, že si nájdete to svoje obľúbené líčenie, v ktorom sa cítite napokon najlepšie. Pre mňa sú to jednoznačne tehlovo červené odtiene, ktoré podtrhujú hravosť v očiach a skvele dopĺňajú celý look k obľúbenému rúžu Lolita od NYXU. ZVAŽOVALI STE KÚPU PROPAGOVANEJ PALETKY NAKED?

6 komentárov

 1. Už dlho pozerám po tejto paletke, ale predsa, tá cena je dosť vysoká :) Inak, vytvorila si s ňou krásne líčenie :)
  What A Fancy World

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Urban Decay vie ako na dokonalé očné tiene! :) Ja mám akurát Ultimate Basics a SMOKY, no chystám sa aj na Heat :)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. ah, keby som sa tak vedela malovat, mozno by som do nejakej paletky aj investovala. velmi sa mi pacia farby v tejto tu, ale myslim, ze tuto paletku a ani ziadnu inu si neplanujem kupit, pretoze viem, ze by som ju nedokazala naplno vyuzit.

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. To je skoda, kazdopadne verim, ze ked neskor dostanes do ruk grif na ocne tiene, tak si najdes tu svoju :)

   Odstrániť

Back to Top