Iné Vianoce | OOTD

Nikdy som nezvykla patriť k tým veľkým nadšencom Vianoc. Nezlaďovala som byt do zimnej tematiky a väčšinou práve december je obdobím, kedy mám najväčšiu nechuť k nákupným centrám, do ktorých zvyčajne rada "vbehnem" a uspokojím svoju neúspešne potláčanú shopaholickú dušu. Fotky z dnešného outfitového článku sú síce fotené z preplneného mallu, ale tú chvíľu kvôli pár žiarivým fotkám nebolo tak náročné vydržať, pretože svetielková výzdoba bola tento rok skutočne prekrásna. Verím, že horlivého nákupného spotrebiteľa takáto atmosféra skutočne naláka na zhánanie darčkov a impulzívne utrácanie peňazí, ktoré možno pôvodne ani neplánoval. A priznám sa, že aj ja som sa tým prostredím nadchla.

Tento rok sa na Vianoce ale teším viac než kedysi. Totiž v minulosti ma vždy v kútiku duše mrzelo, že nie sú celkom kompletné. Veď už je to siedmy rok, čo som mala pri sebe človeka, ktorého bezvýhradne milujem, avšak je prirodzené, že bolo priskoro tráviť aj Štedrý deň s osobou, čo má tiež vlastnú rodinu, do ktorej patril a kde musel stráviť vianočný čas. Tento rok to bude celkom inak, pretože konečne mám manžela, s ktorým zasadneme za stôl spolu s  mojou rodinou a viem, že kvôli tejto zmene, budeme všetci cítiť, že takto to je prirodzené...a takto to malo byť už dávno. Teda predovšetkým ja, ktorej najväčšie prianie bolo mať všetkých milovaných ľudí pohromade.

Body- BONPRIX
Glitter cardigan - H&M
Nohavice - ZARA
Topánky - HUMANIC
Choker - eBay
Rúž - ĽORÉAL PARIS Color Riche JLo's
A AKO BUDETE TRÁVIŤ VIANOCE VY?

6 komentárov

 1. Neviem či som ti to niekedy povedal, ale máš elfsky vznešené vyžarovanie a krásu. 😍

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Vánoce bez toho nejbližšího člověka, kterého na světě mám? To si nedovedu představit. Mám radost i za tebe, že budete letos spolu. My s přítelem letos taky vyrazíme k mé rodině, hned potom k jeho. A příští rok třeba naopak. :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ani nehovor :D, bolo to vzdy naozaj katastrofalne. To znie super. Prajem pekne sviatky :)

   Odstrániť

Back to Top