NYX Suede Matte lipstick

Ani neviem akou náhodou som opäť zablúdila minulý mesiac do NYX predajne v Auparku. Zrejme to bola nákupná hypnóza a podvedomé cielené vsugerovanie reklamných inzerentov, ktorí spustili video o nových matných rúžoch Suede Matte lipstick. V tých časoch som už vedela, že môj obľúbený červený rúž stiahli z predaja a bolo na čase nájsť novú a podobne skvelú alternatívu. Suede rúžom som sa však snažila odolať či vyhnúť relatívne dlhú dobu, pretože už koncom leta som sledovala Americké blogerky, ktoré ich skúšali na perách a občas tvrdili, že niektoré odtiene nie sú úplne matné, ale len jemne.

To bola pre mňa veľká motivácia na ich nezakúpenie, pretože si neviem predstaviť mať na perách niečo iné ako ultra matné. Sila zvyku. Avšak napokon som im dala šancu a dokonca rovno dvom novým produktom, teda rúžom z tejto Suede kolekcie. A či kúpu ľutujem? V žiadnom prípade, pretože sa stali mojimi TOP favoritmi, ktoré dokonca prekonali aj ten môj pôvodne najobľúbenejší rúž. • sú ľahké a príjemné 
 • majú skvelú výdrž
 • nerozpíjajú sa a dodávajú perám takú zvláštnu plnosť či šťavnatosť
 • V ponuke je hneď niekoľko odtieňov, od svetlo ružovej až po tmavo šedý
 • pevný matný obal, ktorý sa vám v kabelke len tak neotvorí
 • relatívne veľká dostupnosť  a nevypredanosť, čo sa často pri NYX obľúbených produktoch nestáva
 • cena sa pohybuje okolo 8 eur. To sa môže niekomu zdať priveľa, avšak vo výsledku to nie je celkom pravda, pretože sú skutočne kvalitné. 


ZAKÚPENÉ ODTIENE:
Smudge Me (tmavo modro-šedý)
Lolita ( tmavo jahodový)

NOSIEVATE RÚŽE ČASTO?

6 komentárov

 1. Vida, díky za tip! Chtěla jsem zkusit nějakou černou, ale přijde mi, že vypadají nelidsky. Tahle šedá by mohla být fajn alternativa. :)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. + veľmi pristanú autorke blogu
  - nešli by mi k brade :(

  Rúže často nenosím. Iba veľmi krásnym ženám v nepárnych počtoch :-P

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Autor komentara ma velmi pobavil 😂 pacia sa mi slovne hracky ktore boli kreativne napisane :D

   Odstrániť

Back to Top