Cesta za nákupmi

Pred pár týždňami, sme zavítali do Rakúska s cieľom urobiť si výlet a nakúpiť v PRIMARKU nové oblečenie a doplnky na jeseň i zimu. Samozrejme keď sa povie slovo "nákupy", nepotrebujem počuť viac a prvá stojím v rade na fashion šialenstvo. Možno je to tým, že som žena, alebo skutočne šialený nadšenec pre módu a kozmetiku - avšak zrejme slovo blogerka zahŕňa obe spomínané črty. Hihi.
Na náš výlet sme vyrazili hneď skoro ráno, pretože sme sa chceli vyhnúť davom ľudí, ktorí sa v období okolo obeda násobia desiatkami. 

Premávka sa začala pri vstupe na parkovisko zahusťovať a spolu s dlhou budovou obsahujúcou niekoľko vstupných brán naznačovali, že sme na mieste -deň sa mohol začať!
Ako to už v Primarku chodí, nízke ceny psychologicky spôsobili, že sme minuli nekresťanské peniaze za oblečenie, avšak všetko sú to basic kúsky, ktoré využijem do školy. No dnes vám nepredstavím celé nákupy prostredníctvom HAULu, ale rozhodla som sa postupne pridávať outfity, ktoré sa mi podarili zostaviť práve z aktuálneho Primark sortimentu. 

Dnešný jednoduchý OOTD pozostáva z pár basic kúskov,  ktoré mi spríjemnili prechádzku po Prahe a navštívenia miestnej Zoo. A aj keď boli vonku skutočné  horúčavy, ja som sa v novom oblečení cítila pohodlne i trendy. Jedinú chybu pripisujem asi výberu farieb, lebo som bola celý deň magnetom na včely...ale to som im už dávno prepáčila, pretože si ma zrejme pomýlili s ich kamoškou. :D

Akú vec ste si naposledy kúpili vy?

4 komentáre

Back to Top