Osud to chcel inak...

Vždy som tvrdila, že veci sa dejú pre niečo. Boh, energie, vesmír -alebo čokoľvek na čo veríte (v mojom prípade je to Boh a osud) má pre nás už od počatia vymyslený celý plán našej životnej cesty. Pre niekoho je o čosi ťažšia ako pre druhého, avšak jedno sa nemení, a to dokonalé prepojenie. Určite sa aj vy niekedy zamyslíte nad minulosťou a poviete si, že sa to muselo stať z dôvodu, že dnes sa ocitáte na mieste rozuzlení, v akom ste mali byť - ktoré vám vyhovuje, ktoré akceptujete.

Ja som toto dokonalé prepojenie osudu chápala už dávno, kedy po dlhom čase vysvitlo na povrch presne to, čo som od začiatku predpokladala. Pretože všetko tomu nasvedčovalo a predsa sa celú dobu bolestivo tíšite, že to bude inak. Je vo vás taký ten vnútorný nepokoj lebo sa toho zvratu, ktorý prichádza veľmi bojíte. Ja som sa tiež bála. Veľmi, pridlho a dovolím si povedať, že v mojom prípade už bolo aj neskoro pracovať s vyvrcholením svojej tedajšej slabosti. Spomienky sa časom zahrabú pod koberec, fotky sú dávno rotrhané i vyhodené, vaše nahé telo zaznamenáva stopy dotykov inej cesty a vy žijete. Robíte to, čo sa od vás očakáva a to čo ste očakávali vy.
Dnes sa smejete nad tým, keď horlivo, hrdo a úplne uvoľnene podávate svoj príbeh ďalej, pretože má šťastný koniec. Ten môj má, avšak nedá sa mi nekrútiť hlavou nad tým - za akú cenu. Teraz sú to len pre svet neviditeľné trhliny, ktoré mi pomáhajú pripomínať to, že každé malé zákutie môjho šťastia je výsledok toho, čo mi právom dávno patrilo - vďaka tomu, že moje úmysly boli vždy čisté a srdce jasne udávalo správne vibrácie smerom akým sa uberať chcelo.

Nech osud zakročí v akomkoľvek rozsahu, nezasiahne iba vás ale všetkých, ktorí sa vašej osobnosti dotýkajú no a napokon zistíte, že vaše rozhodnutie zmení osud niekoľkým desiatkam ľudí.
Nebolo to plánované, pretože sa stávate žijúcim prelomom ciest, ale stalo sa. A ja už viac nie som osudová zábrana minulosti, ktorou som celú dobu neparanoidne bola.


Ste momentálne zamilovaní?

2 komentáre

Back to Top