Nepoznaný zázrak Bell

Nebýva u mňa zvykom podľahnúť odporúčanému produktu na Instagrame či YouTube, hlavne pokiaľ sa jedná o platenú reklamu alebo influencera nadšeného z produktu, ktorý si zaobstaral. Jednoducho na internete je veľa a veľa "úžasných super vecí i vychytávok, ktoré musíte doma mať" - no napokon končia aj tak v koši alebo zabudnuté na poličke. Dnes to však nie je celkom tak, pretože vám chcem predstaviť dva neuveriteľne zaujímavé produkty, ktoré som zahliadla v instastories @janahrmi v časoch, kedy mala tuším zapálené oči a spomínala, že jediná vec, ktorou sa môže namaľovať je lacná antialergénna maskara na oči, ktoré jej urobia dokonalo dlhé a nezlepené riasy. Keď som videla reálny výsledok, veľmi mi utkvel v pamäti a rozhodla som sa produkt vypátrať aj si ho zaobstarať.

Asi to osud tak chcel, ale táto kozmetika sa predáva priamo pod mojím bytom v zapadnutej malej bývalej Teta drogérie (Bell kozmetika sa ale nachádza vo všetkých teta drogériách), kde na vystavenom podstavci bolo pár produktov tejto značky. Na začiatok som sa rozhodla vyskúšať spomínanú antialergénnu maskaru a ľahký letný antibakteriálny make-up, ktorý slúži na prirodzené zjednotenie pleti.

Bell kozmetika oficiálne informácie:
,,Firma Bell je lídrom vo výrobe dekoratívnej kozmetiky na Poľskom trhu. Výrobky týchto značiek spĺňajú vysoké nároky na kvalitu za dostupnú cenu. Novinkou je hypoalergénna kolekcia, ktorá je vhodná aj pre citlivú a alergickú pleť. Výrobky nie sú testované na zvieratách. Kozmetika je určená pre všetky vekové kategórie."

VÝHODY:

  • cena
  • hypoalergénna/antialergická
  • netestovaná na zvieratách
  • kvalita
  • funkcionalita
  • dostupnosť


NEVÝHODY:

  • relatívne malý výber odtieňov make-upu (ale ja som našla vhodný so žltým podtónom)
  • málo propagovaná a známa k pomeru toho, ako veľmi dobré produkty to sú


Maskara Hypoallergenic Long & Volume je v klasickom lesklom čiernom obale so strieborným nápisom. V ponuke sú dve farby: čierna a hnedá. Musím skonštatovať, že je úplne skvelá. Na obrázku vidíte moje riasy po jednom slabom pretretí maskarou. Riasy sa nelepia, prirodzene sa predĺžia, stmavnú a po opätovnom pretretí znásobujete efekt. Počas dňa sa neotláča, nedrolí ani neopadne. Stála menej ako 4 eurá čo je v pomere k riasenke Maxfactor, ktorú najradšej používam 3x nižšia cena.


Ľahký antibakteriálny Bell make-up, je vynikajúcim spoločníkom na leto a v dni kedy bude moja pleť krajšia, ako napríklad v tomto období. Nedisponuje silnou krycou schopnosťou, no pokiaľ ho skombinujete na "väčšie ložiská" s korektorom výsledok bude stáť za to, aj v bežné školské dni. Pleť zjednotí, udá rovnaký tón a prirodzene splynie s pokožkou. Počas dňa som zaznamenala, že som sa začala skôr lesknúť (vyriešil to samozrejme púder), no make-up nie je ultra matný - takže som matný finish ani neočakávala. Stál okolo 5 eur (čo je cenovo trochu porovnateľné s niektorými drogériovými make-upmi)


POZNÁTE ZNAČKU BELL KOZMETIKA?

Nezabudnite ma sledovať na mojom blogersko-lifestylovom INSTAGRAME @pattrissien

Žiadne komentáre

Back to Top