Penová maska na tvár?

Už je to niekoľko týždňov čo som vám prostredníctvom uploadnutého videa na YouTube (Pattrissien: Primark Haul) predstavila novo zakúpený beauty produkt na testovanie - a tou je penová maska. Keď som sa prechádzala plnými regálmi kozmetiky v Primarku, netušila som, že si reálne aj niečo kúpim, pretože preferujem poznané a overené značky, kde už mám ako takú predstavu o tom, ako bude reagovať naň moja pleť. No čo by som to bola za beauty blogera, keby som nemala chuť skúšať aj nové veci, a preto som siahla po najmenej "škodnej" forme a to látkovej maske na tvár, ktorej primárna schopnosť je šumenie na pleti, ktorú tým očisťuje.


"Bublinková" maska Kpop Bubble Sheet Face Mask je charakteristická svojím obláčikovým obalom v babyblue farbe. Okamžite ma upútal, pretože zo srdca milujem takéto neživé postavičky s chutnými tváričkami. Keď som po maske siahla a zistila, že je penová ihneď som rovno dva kusy "hodila" do nákupného košíka. Jednu na to aby som ju vyskúšala na svojej zmiešanej-až mastnej pleti a druhú preto, aby ju vyskúšal Adam, čo má pleť neproblematickú a suchú.

 • netradičné prevedenie
 • zábavná aplikácia
 • Nevidela som po použití žiadne zmeny
 • cenovo mi nepríde výhodná, pretože "jednorázové masky" v Bratislave stoja o čosi menej, alebo rovnako
 • maska má veľmi silnú a pre mňa nepríjemnú arómu
 • začali ma štípať oči
 • šumenie sa tak rozšírilo po tvári, že miestami začala stekať

Kúpu tejto masky vám veľmi neodporúčam. Priveľmi silná parfumácia mala za následok neprimeranú reakciu mojích očí, ktorá na masku reagovala veľmi podráždene. Za cenu cca 1,50 eur by som si vedela predstaviť niečo príjemnejšie a kvalitnejšie.   Je možné, že niekomu môže sedieť avšak obaja s Adamom sme zhodnotili, že bola nevyhovujúca a o ďalšej možnej kúpe by sme viac  neuvažovali.
Skúšali ste už nejakú kozmetiku z Primarku?

Pre viac noviniek z beauty, lifestyle, fashion -blogerského sveta a aj nahliadnutia do osobného života, nezabudnite sledovať moj instagram @pattrissien!

8 komentárov

 1. Maska vypadá na první pohled zajímavě škoda jen, že nějak neobstála :).

  TheBlondieTale

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Kozmetiku z Primarku som ešte neskúšala. Vlastne som v Pimarku ešte ani nebola hah. :D Škoda že nič také nerobí, ale musela to byť zábava mať to a tvári.
  xxx Alexandra z MS ALWAYS LATE

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Keď som bola v UK, tak som do Primarku chodila ale kozmetiku som si tam nikdy nekupovala :-) Bublinkové masky som už doma mala a bola som s nimi spokojná.

  Suesanqa

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ja som na bublinkove masky uplne nezanevrela, a mam urcite v plane vyskusat ich od nejakej inej znacky ako PS Primark :)

   Odstrániť
 4. Tak to je škoda, že jej účinok bol nulový. Mám rada hravú kozmetiku, ale je pravda, že častokrát je pri tomto type produktov najväčším pozitívom len rozkošný obal.

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. V tomto prípade, teda aspoň u mňa to presne tak bolo. Putavý a chutný obal a výsledok žiaden :) ale aspoň som vyskúšala

   Odstrániť

Back to Top