Nákupy na Bonprixshop.eu

Mám pocit, že outfitové články začínajú byť na mojom blogu menšou rutinou ale nemôžem si pomôcť. V lete ma jednoducho vôbec nebaví skúšať novú kozmetiku či chodiť silno nalíčená a preto sa skôr uchyľujem k predstaveniu môjho bežného denného outfitu.
Ten dnešný pozostáva zo skvelých a kvalitných kúskov, ktoré som si mala možnosť vybrať zo stránky www.bonprixshop.eu. Stránku Bonprix registrujem už dlho, pretože v minulosti som si od tohto e-shopu objednala svoje prvé dámske plavky, ktoré pôsobili veľmi žensky a nosila som ich neuveriteľne dlhú dobu. Preto sa mi stránka už dlhodobejšie spája s pozitívnym postojom a kvalitnými produktami všetkých kategórií. A keď sa mi naskytla šanca, alebo teda príležitosť spolupracovať s e-shopom Bonprix -tak som bola vo vytržení (a to nie len vtedy).

Už to ráno, kedy mi kuriér priniesol balíček, som bola radosťou bez seba. Veľmi som sa tešila na priliehavé body so štvrťovým rukávom, ktoré mi vkusne zakryje všetko čo má a na jeseň ma ochráni aj pred vetrom. Nie len čierne hladké body, ale aj metalický rosegold ruksak spolu s pohodlnými Mustang teniskami doplnia moje jesenné outfity do školy v plnom znení. Z produktov som úplne nadšená a dokonca zvládli aj prvý záťažový test, pretože práve dnešný deň patril k tým pracovno-náročnejším. No vďaka nemu, som mala možnosť zistiť či ma tenisky počas dňa nebudú náhodou tlačiť/alebo inak odierať, či body nebude z umelejšieho materiálu, ktoré ihneď prepotím alebo bude ruksak slabo prichytený a mne sa po dni odtrhne pútko. Všetky moje obavy boli zbytočné, pretože veci sú veľmi kvalitné a všetko veselo nosím aj naďalej. 

BODY BONPRIX:  Body Bonprix collection 9,99 eur
RUKSAK BONPRIX: Ruksak metalíza (metalický dámsky batoh) 24,99 eur


TENISKY BONPRIX: Mustang tenisky na šnúrovanie (antracitová farba) 34,99 eurPoznáte stránku BONPRIX?

2 komentáre

Back to Top