Mesiac jún + mesační obľúbenci

Mesiac jún bol tým najzvláštnejším mesiacom za posledné obdobie. Primárnym dôvodom "čudnosti" bolo moje polonepríčetné dožívanie posledných dní do štátnic, následný deň kedy štátnice boli a potom ticho. Prázdno, ktoré sa občas prelínalo s desiatkami nocí, kedy som nevedela spať, pretože som si dookola v ne-spánku opakovala učivo...a stále opakujem. ,,Porucha perfekcionistov"- hovorím si často a snažím sa na školu viac nemyslieť. Avšak ono to nejde, pretože som aj tak stále vo veľkom zhone, no nesťažujem sa. Teda, vždy sa veľmi hnevám, že nemám chvíľu ticha a pokoja, avšak Adam mi neustále opakuje, že musíme byť radi za to, aký život  vedieme, pretože ľudia nemajú žiadne zaujímavé podnety a my áno.


A ako som už načrtla, stále mám toho na práci veľa, napríklad je veľkou novinkou (tu na blogu), že moja mamina je oficiálnou kandidátkou na post primátorky Bratislavy. To je jedna z vecí, ktorá ma momentálne veľmi zamestnáva, starám sa o sociálne siete, pomáham jej s drobnými korektúrami a tvorím/prizerám sa na celý ten zákulisný marketingový proces, ktorý je vynikajúcou školou do života. Teda aspoň pre mňa. Vďaka celej tej udalosti mám možnosť aj viac spoznávať iné miesta (nie len čo sa Bratislavy týka) a jeden takýto víkend sme sa napríklad ocitli neplánovane na Orave, kde sme s Adamom strávili príjemné, kľudné a nerušené chvíle.
Práca u maminy však nie je jediným mojím novým smerom, ale rada by som vás informovala, že som na instagrame založila blogerský bazár, kde sú trendy blogerské  veci, ktoré by sa vám mohli páčiť! :)  @blogerskybazar


PROMÓCIE 2018

VÍKENDOVÝ VÝLET NA ORAVU

KAMPAŇ: PRVÁ PRIMÁTORKA BRATISLAVY CAROLINE LÍŠKOVÁ

BLOGERSKÝ BAZÁR -nájdete nás na instagrame @blogerskybazarA Akí sú moji najväčší obľúbenci za mesiac jún?

BEAUTY: L'Oréal Paris Pure Clay maska proti čiernym bodkám (modrá).
Musím sa priznať, že som úplne očarená z celej série pleťových masiek, ktoré L'Oréal ponúka. Každá z nich má svoju špecifickú funkciu, prevedenie, výsledok, farbu a aj konzistenciu - preto si myslím, že každý človek si nájde tú svoju "obľúbenú". U mňa rozhodne vedie táto kozmicky modrá proti čiernym bodkám, ktorá je charakteristická svojou mazľavou štruktúrou a rýchlym nenapínajúcim uschnutím na pleti. Po umytí tváre je pleť upokojená a čistá. - Zatiaľ naj naj najlepšia maska na tvár, akú som kedy vyskúšala.


FASHION: Shoozers Wedding Edition Converse. Vždy mi príde úsmevné ako niekomu vysvetľujem, že sa nebudem vydávať v lodičkách, pretože v opätkoch neviem chodiť a prídu mi nevkusné - a vždy niekto hlesne: ,,Nie si jediná, aj Plačková sa vydávala v teniskách". Možno áno, ju skutočne za svoj životný vzor nemám :D, avšak toto je celkom niečo iné. Keď som si všimla, že Shoozers.eu majú v ponuke tieto D-O-K-O-N-A-L-É Conversky pre nevesty, vedela som, že je to to, po čom som vždy túžila. Žiarivo biela farba a kamienky Swarovski, ktoré zdobia celú plochu topánky jednoducho určite upútajú všetkých pozornosť. Jedny topánky vykladané kamienkami na bežné nosenie z tejto stránky mám, a som s nimi veľmi spokojná, preto sa už nemôžem dočkať na októbrovú premiéru týchto topánok. 

KNIHA: Matčiny Hríchy, Irenne Kelly. Ihneď po skončení školy som sa vrhla na čítanie kníh, pri ktorých som túžila už dlho spoznať ich obsah. Pokiaľ ma čítate dlhšiu dobu, viete, že moja literatúra a filmy sú smerované len jedným záujmovým špecifickým štýlom a to je sexuálne násilie, zneužívanie, veľký vekový rozdiel medzi partnermi, zakázaná láska a partnerstvá a psychologické romány. Táto kniha je dokonalým vyobrazením všetkého, čo ma "baví" čítať- čo vyhľadávam. Na tejto knihe je zarážajúci fakt vyobrazenia autorkiných pamätí,
z ktorých vám zaručene prebehne mráz po chrbte.
O knihe: ,,Srdcervoucí pravdivý příběh snahy jedné ženy o únik z její minulosti a ceně, kterou za to zaplatila její rodina. Kniha pojednává o pobytech autorky v irských sirotčincích vedených katolickou církví v druhé polovině minulého století, o týrání, ponižování a sexuálním zneužívání, které tam tehdy bývaly běžné, o autorčině marné snaze o potrestání viníků a o psychických následcích, jimiž po zbytek života trpěla. Jména v této knize byla změněna, včetně sirotčince sv. Grácie, protože Irene Kelly přijala odškodné a bylo jí zakázáno zveřejnit jména lidí, kteří ji týrali, i místo instituce, v které k tomu docházelo. Kdyby podle irského zákona z roku 2002 tuto dohodu nedodržela, mohla by skončit ve vězení."

Hudba: Dido, Here with Me. S Adamom sme mali tento mesiac o čosi melancholickejšiu náladu a veľmi často sme si cestou kamkoľvek púšťali všetko dojemné a depresívne. 

FILM: On-drakon | dračia nevesta.
O tomto filme som vám chcela povedať už strašne dávno. Totiž videla som ho behom jedného týždňa asi 3x, pretože sme s Adamom nedokázali uveriť tomu, že existuje film, ktorý v sebe nesie tak neuveriteľnú emóciu a lásku, ktorá je úplne podobná citom aké prechovávame my k sebe. Možno to fakt vyznie hlúpo, ale ten film je úplne dokonalým premietnutím pocitov, lásky, túžby a nenávisti voči svetu, ktorá únikom a pretrhnutím kontaktu s rušivými elementmi má za výsledok dokonalo šťastný pár. Taký akým sme my. 
Obsah: Zlý drak unese princeznu Miroslavu uprostřed svatby a uvězní ji na hradě, který stojí na opuštěném ostrově. Princezna přijde o všechno – svou rodinu, přátele i ženicha. Jediné, co jí zbylo, je život v kleci a pravidelné setkání se záhadným mladíkem jménem Arman... jenže co je Arman zač a jak se dostal na drakův opuštěný ostrov? Pravdu se Miroslava dozvídá až příliš pozdě. Láska k dračímu princi je hořká a strašidelná.

AKÝ STE MALI VY MESIAC JÚN?

6 komentárov

 1. Zaujala mě ta maska od Loreal! Ještě jsem jí nikde neviděla. Jinak na fotkách Ti to moc sluší! A gratuluji k promoci!

  OdpovedaťOdstrániť
 2. No určitě budu ráda když dáš vědět jestli jsi botky třeba prala. Hrozně by mě zajímalo jestli kamínky vydrží. Už jsem totiž taky po takových koukala a tohohle se docela děsím.

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Rozhodne budem na to mysliet a v svadobnom clanku o tom potom napisem :)

   Odstrániť
 3. Ta maska od Lorealu je bezva zkoušela jsem černou a už mám doma nové balení :D :).

  TheBlondieTale

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Aj ja som skusala ciernj a tiez sa mi velmi pozdavala :)

   Odstrániť

Back to Top