Najväčší reklamný prepadák

Pamätám si, ako som si pred 4 rokmi (počas založenia blogu) hovorievala, že  nikdy nebudem písať o ničom negatívnom alebo veľmi osobnom. Samozrejme, že som svoje sľuby porušila v momente, ako som sa veľmi nahnevala kvôli zbytočnej kúpe propagovaného Babylipsu a negatívne ho zrecenzovala, aby sa aspoň menšia časť ľudí zamyslela nad tým, či tá kúpa naozaj stojí za to.

Nestála, rovnako ako táto moja posledná, kedy som spotrebovala posledné zvyšky obľúbenej MAXFACTOR maskary a rozhodla som sa pre zmenu, ktorej som naivne uverila. Totiž aj vďaka zameraniu mojej vysokej školy, osobného poznania niekoľkých veľmi vplyvných a známych blogerov/youtuberov som už dávno pochopila, že veci silno propagované na internete či už prostredníctvom instagramu, blogu, pre-roll videa ci samotného YouTubu, sú stále len zaplatené reklamy, ktorým veriť nemám.

Preto som o neustále reklamovej riasenke Paradise od L'Oreál ani nepremýšľala, pretože okrem toho, že ju propagovali- (pre mňa) nedôveryhodní influenceri, tak jej obal je z metalickej rose-gold ružovej farby, ktorú z duše neznásam. No, náhodou som natrafila na blog jedného dievčata, ktoré písalo o tejto maskare veľmi pozitívne. Preto som začala v recenziách a na diskusiách hľadať ďalšie informácie o tomto produkte, pretože ma kladný postoj neznámej blogerky zaujal. Najskôr som zamierila na Notino.sk a aj iné portále, kde bola veľmi vysoko hodnotená, avšak až po kúpe a následnom vyskúšaní riasenky som pochopila, že sú to len zaplatené profily. Prvou indíciou nedôveryhodnoti malo byť uvedomenie si, že všetky komentáre sú bez jednej jedinej gramatickej chyby či preklepu čo samozrejme nie je zvyklosťou.  Nuž nad "rozliatym mliekom" je neskoro plakať, a preto si beriem ponaučenie do budúcna - že som mala byť pozornejšia.

A v čom je táto reklamovaná maskara problémová?

 • zlá kefka, ktorá naberie veľmi veľa obsahu riasenky a následne upatlá celé oko
 • hrubý nános spôsobuje zlepenie rias a vytvorenie akýchsi nepekných "muších nožičiek"
 • na oku sa maskara otláča
 • mrví sa pod okom
 • štípu z nej oči
 • obsah rýchlo vysychá
 • privysoká cena
 • nielenže nepredlžuje a nezahusťuje riasy, ale tým nánosom obsahu riasenky ich ešte stláča dole

Tento produkt, nespĺňa svoju základnú funkciu typologizovaného produktu, preto ho ani náznakom neodporúčam.
AKÝ NAJHORŠÍ PRODUKT STE SI NAPOSLEDY KÚPILI VY?

4 komentáre

 1. v tomto prípade teda asi obal predáva, pretože ten je veľmi pekný...sama s maskarou skúsenosti nemám, ale tiež som na ne čítala na blogoch iba chvály, tak neviem :/
  podľa mňa sú aj takéto recenzie užitočné, aby človek vedel, čo nekupovať :)
  MakeupbyVeo

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ja si tiez myslim, ze je skoda nehovorit o veciach, ktore skutocne nie su dobre...clovek potom naleti na radovy nazor ludi :)

   Odstrániť
 2. Konečně někdo!! :D Já se už cejtila blbě, že jsem jediná, která tuhle řasenku prostě nesnáší, protože je úplně na houby, ale ty jsi mě zachránila :D Souhlasím naprosto se vším co jsi řekla, hlavně pod to, že nabírá neskutečně moc řasenky a když to chceš otřít, tak je to všude - pod to se ti s radostí poděpíšu :D

  Karolína & Maličkosti ze života

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Tak toto ma potesilo, ze niekto zdiela rovnko moj nazor!

  OdpovedaťOdstrániť

Back to Top