Len úprimná neprajnosť

Ani sa slovami nedá opísať aká som momentálne šťastná. Napriek tomu, že som po štátniciach ešte nespala ani jednú noc viac ako 6 hodín, cítim, že pokojné tempo prichádzajúcich dní ma držia v akomsi neprítomnom režime. A to je dobré, pretože som za posledný týždeň získala nesmierne veľa podnetných inšpirácií na články a dokonca ma obohatilo aj niekoľko vnútorných vnuknutí smerovať svoj život aj naďalej správnym smerom.
Napríklad som si uvedomila, že svoje šťastie treba skrývať. Nikdy som síce nepatrila k vychvaľovačným dievčatám, avšak niektorí ľudia v dnešnej dobe nedokážu s pokorou priať a prijať aj "holé" prirodzené či  nezakrývané fakty. Vyvoláva to v nich zlosť a zmysel pre nespravodlivosť. Paradoxne so zmenou mojich prioritne blízkych ľudí a blížiacou sa svadbou cítim veľmi časté prskanie a cez zuby "prianie" mi šťastia do budúcna. Načo to, ja želania druhých nepotrebujem, všetko je to aj tak o tom ako si človek zariadi svoj život sám. Preto nikdy nepočúvajte okolie, ale riaďte sa skutočne len svojim srdcom a rozumom - veď len na tom záleží.

Každopádne dnes som veľmi neplánovala venovať sa  téme "neprajnosti ľudí", ale chcela som vám predstaviť môj momentálne najnosenejší outfit za posledný mesiac, ktorý mi zdokumentoval snúbenec počas venčenia môjho psíka Muffina.  Pozostáva z bieleho volánového trička, (ktoré mi prinieslo šťastie na štátniciach) a vzdušných letných nohavíc, ktoré som náhodou objavila v H&Mku pri bežnej inšpekcií.  Veď poznate to, nie? :D


Tričko - H&M
Nohavice - H&M
Cardigan - ZARA
AKÚ VEC NAJRADŠEJ NOSÍTE V TIETO DNI VY?

2 komentáre

  1. Já bych řekla, že člověk si prostě musí uvědomit, že na kecy okolí se musí vykašlat. Moc pěkný fotky, sluší ti to :)
    Sarushef blog

    OdpovedaťOdstrániť

Back to Top