E-shop everydaywigs.com

Už je to istá doba, čo som prosila maminu, aby mi dovolila si odfarbiť vlasy úplne na bielo -pretože som chcela leto stráviť v duchu pestrofarebných vlasov, ktoré by pri mojom prirodzenom čiernom odtieni nemali šancu vyniknúť inak, ako odfarbením. Samozrejme, tento nápad nemal dlhé mamino pozastavenie a celá idea sa okamžite zatrhla. Bolo mi to ľúto, pretože samozrejme ako každý teenager, aj ja som vždy mala chuť experimentovať.
V tých časoch mi samozrejme na um nezišlo, že farebné vlasy sa dajú získať aj bez farbenia rôznymi spôsobmi: príčeskami, umelými trsmi vlasov, kanekalonom - africkými copíkmi alebo prirodzenými parochňami. Okrem toho, že tieto "farebné" trendy sú hitom len posledné dve festivalové letá, tak možností, informovanosti a príležitostí spestriť si účes bolo vždy pomenej. Preto, keď ma teraz pred letom oslovila stránka www.everydaywigs.com bola som nadšená, pretože po dlhej dobe sa vo mne oživila opäť idea mať pestrofarebné vlasy bez toho, aby som nejak výrazne poškodila tie svoje. 

Stránka ponúka naozaj pestrý výber parochní. Môžete si vybrať požadovanú kategóriu, ktorá prislúcha vašim preferenciám či už sa jedná o výrobu zo skutočných vlasov (tam sa výrazne zvyšuje cena) alebo umelých, ktoré disponujú rozmanitosťou dĺžok, tvarov, prevedení, farieb a hustotou. Mňa najviac zaujali trochu kratšie strihy, ktoré sú v  studených sivastých alebo fialových odtieňoch.


Pokiaľ však preferujete prelínanie sa odtieňov, tak v kategórií OMBRE WIGS je výber 123 produktov, ktoré ponúkajú pestré farby vo variantoch rovné vlasy a vlnité. (https://www.everydaywigs.com/ombre-wigs-c-10.htmlV kategórií PINK LACE FRONT WIGS nájdete vlasy v narúžovelých trendy letných odtieňoch!


V sekcií BLONDE LACE FRONT WIGS  je veľký výber svetlých vlasov - s rôznymi studenými a aj teplými odtieňmi. 

Kategória QUALITY SYNTHETIC WIGS obsahuje ďalšie ponúkané parochne tvorené z umelých vlasov, ktoré dávajú možnosť vytvárať si každý deň iný účes!


Akú najbláznivejšiu farbu vlasov by ste boli ochotné skúsiť?

4 komentáre

 1. Tie biele by sa ti stasne hodili 😍

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Zaujímavý koncept, škoda je že znovupoužiteľnosť u parochní nie je tak dobrá, keď sa človek nevenuje napr. cosplayu alebo podobne. To sa ti môže stať, že Ti tie parochne budú len tak stáť doma :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Toto je výborný postreh, avšak mať nejakú prirodzenú parochňu v zálohe, aj keby sa mala využiť tématicky raz za rok je podľa mňa tiež dobrý nápad :)

   Odstrániť

Back to Top