Beauty Haul

S intenzívnym príchodom leta som náhle cítila potrebu povoliť z pevne stanoveného denného líčenia, a čoraz častejšie siaham po tovare, ktorý je pre mňa užšie spätý s letom, pretože prirodzene počas tepla a ostrého slnka, nie je možné používať zaužívané produkty bez nejakého "odľahčenia".
V mojom prípade som make-up vymenila za korektor, pretože sa snažím predísť upchávaniu pórov a nedýchaniu (už beztak problematickej) pokožky. Ďalšou novinkou je to, že som objavila čaro umelých nalepovacích rias. Je to vynikajúci spôsob, ako si nezaťažovať riasy maskarou, ktorá sa v teple aj tak otlačí o horné viečko. Pokiaľ si vyberiete prirodzené a dobre padnúce riasy, chytíte ten správny grif, vyhráte sa s nalepovaním a ucelíte riasy peknou linkou -iný look už nebudete chcieť  nosiť!
Sama som bola prekvapená, ako veľmi som tomuto už NEtrendu prepadla, avšak vidina mojich očí, ktoré sa začali nápadne podobať na japonský anime štýl, ma celkom dostali. No a preto sa vám dnes prihováram plná nadšenia z poslednej kúpy, za posledný mesiac. 
Už je to celkom dlhá doba, čo som vám naposledy zhrnula a predstavila novo zakúpené beauty produkty. Tým, že ich napriek každodennému líčeniu nemám šancu úplne spotrebovať, tak sa v HAULE nachádzajú produkty, ktoré už dôveryhodne poznáte a zároveň aj také, ktoré mi dotvárajú akúsi vytúženú/ chcenú zbierku. Aby to však nevyznelo márnotratne, rada by som len dodala, že všetky novo predstavené produkty sú také, ktoré sú istota mojej spokojnosti, pretože buď vlastním od tej istej značky iný odtieň, prevedenie alebo verziu -už teda kvalitou očakávaného produktu. 


Kallos LAB 35 vyživujúci olej na vlasy

L'Oréal Paris Pure Clay maska proti čiernym bodkám (modrá)/detoxikačná maska (čierna)

Makeup Revolution Fortune Favours the Brave paleta očných tieňov so zrkadielkom a aplikátorom.


L'Oréal púdrový rúž na pery


Maybelline Eyeliner Lasting Drama gélové očné linky Intense Black

Freedom Eyebrow Pomade / pomáda na obočie odtieň Granite

Fake Eyelashes Crazy Factory CT-EY19 Synthetic Fiber
Aký produkt ste si naposledy kúpili vy?

7 komentárov

 1. V tych riasach vyzeras naozaj nadherne zlatko,ako babika 😍

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Já jsem naposledy pořídila vůni. Ty nakupuji stále :)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Skvělé produkty, já zkoušela z toho co tady ukazuješ, jen Loreal masku ale hodně mě zaujala pudrová rtěnka od Lorealu.

  TheBlondieTale

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Tie masky su vynikajuce, a tento pudrovy ruz odporucam :) len sa treba trochu vyhrat s plikaciou

   Odstrániť

Back to Top