Utajované tehotenstvo bielych šiat

S blížiacou sa svadbou som takmer denne vystavovaná otázkam a pozorovaniu, či náhodou nie som tehotná, alebo či tehotenstvo neplánujem vo veľmi blízkej dobe. Vždy ma to jemne vyvedie z miery a mám chuť pokrútiť hlavou nad tým, čo je koho do toho.
Kým sa človek sám nerozhodne veci vytrúbiť do sveta, mali by byť nechané na pokoji a bez neustálnych zisťovaní.

Najlepšie na tom je to, že sa ma na tie veci vždy pýtajú ľudia, pri ktorých viem, že sa o tom dozvedia ako úplne poslední ak vôbec, pretože tehotenstvo, materstvo a celkovo rodinné žitie je tak osobná a intímna záležitosť, že mne príde úplne nemiestne mi vyvetľovať, kedy, ako a čo by som mala urobiť. Veci nastanú vtedy kedy ja spoločne s partnerom uznáme za vhodné, že nastal čas a nie vtedy, keď sa na to zvyšok sveta pripraví. Dúfam, že toto krátke posolstvo si prečítajú všetci zúčastnení a ja možem bez ďalších okolkov prejsť k dnešnému článku.

Totiž včera, sme boli spolu s maminou, sestrou a snúbencom v centre mesta fotiť isté reklamné fotky a dostala som spontánny nápad -vytvoriť malú portrétovú sériu fotiek aj k blogovému článku, kde by som vám predstavila jedny krásne biele šaty, ktoré sú jemne dotknuté takým kvetinovým japonským štýlom. Keďže som veľmi veľký fanúšik japonskej kultúry, líčenia, obliekania, anime a aj jedla, vedela som, že takéto jednoduché košeľové šaty (link nájdete tu) sú skvelým kúskom do letného šatníka. Na e-shope H&Mka ich predávali za necelých 25 eur, preto som o kúpe neváhala ani chvíľu! 

AKÝ JE VÁŠ MOMENTÁLNE NAJNOSENEJŠÍ KÚSOK OBLEČENIA?

1 komentár

Back to Top