Balíček z Rosegal.com

Tak veľmi mi chýbalo písanie, či popustenie myšlienok na to, aby som vám napísala pár viet. Ani neviem kde začať. Pokiaľ sledujete moje instastories, tak určite viete, že som toho mala posledné dni veľa, skutočne veľa. Absolvovala som dve ťažké skúšky, s tým, že tá prvá súvisela so sebaprezentáciou a mediálnym prejavom. Myslím si, že pokiaľ ste čítali môj článok INTROVERT, tak nebudem musieť veľmi rozoberať aký bol asi výsledok. Ale aby som bola konkrétna moje zrútenie sa pred celou triedou a následný záchvat triašky spôsobilo to, že všetkým ma bolo ľúto a učiteľ mi prilepšil známku.


,,Úspech v neúspechu", povzdychla som si - aj keď rada by som dostala dobré hodnotenie vďaka mojej šikovnosti a nie slabosti. Každopádne vedela som, že polovicu skúšok mám už za sebou a preto sa môj postoj dramaticky zmenil a začala som byť k druhej skúške ľahostajná. Totiž bola som tak psychicky vyčerpaná, že som sa nevládala ani stresovať, preto som si zvyšok dňa celkom užila. S kamarátmi sme si boli sadnúť na limonáde a po dlhej dobe som sa cítila v spoločnosti skutočne príjemne a uvoľnene. Jednoduchý, interný a trochu sexistický humor sa niesol celou kaviarňou a ja som sa naladila na veselú kolektívnu vlnu.
     Ach, opäť som sa rozpísala. Dnešná téma článku samozrejme nebude venovaná len "školským starostiam" ale balíku, ktorý som si zo stránky rosegal.com objednávala niekedy v marci. Balík prišiel veľmi skoro, avšak nemala som vôbec čas v takejto forme predstaviť objednané produkty, ktoré som netrpezlivo očakávala. Ešte na úvod by som chcela dodať, že stránku som mala v pláne odmietnuť, pretože oblečenie pôsobilo veľmi čínsky, lacno a nekvalitne, avšak keď som zistila, že ponúkajú aj takéto beauty produkty a dekorácie do bytu, neváhala som si ich zaobstarať. A dobre som urobila, pretože všetky veci mi urobili nesmiernú radosť a od marca doposiaľ ich stále plnohodnotne využívam. 

Pokiaľ by ste pre porovnanie chceli vidieť môj objednaný nákup, môžete kliknúť SEM.

Sada štetcov spolu s beauty blendrom a čističom na štetce. 

Nožničky na nechtovú kožičku ( a fungujú skvele)!

Svetelná reťaz na fotografie. 

Veľmi intenzívne svieťajúca ohybná konštrukcia, ktorú som obmotala okolo našej kvetinky.

Nakupujete často z čínskych e-shopov?

Žiadne komentáre

Back to Top