Očakávaný Zaful new in

Tak, a je to tu! Viem, že ste sa niektoré tešili na túto zrejme "hejtovaciu recenziu", avšak nechala som vás v napätí o čosi dlhšie než som plánovala. Nechcem sa začať vyhovárať, ale kvôli mojej momentálnej školsko-pracovnej vyťaženosti, som okrem nestíhania žiť, musela pozastaviť (nie po prvýkrát) písanie a fotenie  článkov na blog. Takže ak by som to mala zhrnúť, veci zo stránky www.zaful.com mi prišli relatívne skoro od objednania -už druhý februárový týždeň, avšak s prvými aj poslednými dojmami sa s vami podelím až dnes.

Ako som vám v článku (prečítaj si tu) spomínala, dala som tomuto e-shopu ešte jednu šancu po minulom nepodarenom balíčku so svetrom, čo skôr pripomínalo umelý-handrový neoprén na chudnutie. Z ponuky celého e-shopu som si napokon opäť vybrala oblečenie a to "jarnú" bundičku a niečo na štýl košeľo-tuniko-šiat. Budem k vám úplne úprimná, bola som prekvapená, že prišli kvalitné a pekné kúsky oblečenia, ktoré sa nestotožňovali s uvedeným obrázkom. Realita nastala až po prvom opratí a vysušení. Bunda, bola stále cítiť nepríjemným špecifickým  pachom, a tak som sa rozhodla ju dať na balkón kým sa nevyvetrá. Dnes to bude už 7 týždňov čo sa bez prestávky (vystavená v mraze aj fúkaniu) vetrala s tým, že stále ju je cítiť rovnako. Takže napriek krásnemu prepracovaniu a kvalitnému ušitiu, je pre mňa nepoužiteľná, keďže na sebe neznesiem mať niečo čo neprevonia celú miestnosť obľúbeným avivážom. Poznáte stránku Zaful.com?

4 komentáre

 1. Ja s nimi nemám ešte nijakú skúsenosť, ale ako pozerám tak občas sa ten kúsok podarý, inokedy nie. Už som videla aj hauly kde boli pekné veci, takže asi ako človek natrafí :(
  THE NOELA

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Asi je to tak, avsak oblecenim by som si u nich velmi ista nebola. Myslim si, ze kabelky a doplnky mozu byt OK :)

   Odstrániť
 2. E-shop neznám, ale škoda, že máš špatné zkušenosti. U těch e-shopů člověk nikdy neví.

  LENN

  OdpovedaťOdstrániť

Back to Top