Notino Haul

Jeho nezvyčajne suverénny tón hlasu ma vytrhol z inak pokojného driemania. Väčšinou sa mi milo prihovára alebo zo spánku niečo mrmle a mňa to upokojuje. Nerozumiem, prečo dnes v jeho hlase počujem náznak hnevu či zúfalstva. ,,Je pol dvanástej, naozaj už vstávaj!" Aha, tak to je ten dôvod jeho nepokoja. Uznávam, že posledné dni obľubujem posteľ o čosi viac ako zvyčajne, avšak nemôžem si pomôcť. Tým, že sme sa s Adamom dohodli na výmene rolí, (že tentokrát začne rána on behať s raňajkami a teplým čajom okolo mňa) - zlenivela som.

Vlastne, aj keď sa to môže zdať zvláštne, som z toho počinu šťastnejšia, ako napríklad z darovaného tulipánu či ruže. Vždy spomínal, že mu nevadí ranné vstávanie a ja naopak, mám chuť plakať každé ráno, keď počujem nepríjemný zvuk budíka. Avšak už mám vek na to, aby som to nejak ovplyvnila, takže to riešim buď nechodením na pondelkovú rannú prednášku, alebo chodením do práce vo večerných hodinách. Ako to zvyknete mať vy? Ste ranné typy či skôr tie nočné?

Presne v  jedno takéto "lenivé" ráno som opäť trochu na mobile poprechádzala internetom s výsledkom, že som 10 minút na to  -urobila  Notino objednávku. ,,Rodičia budú mať zo mňa zas radosť," vzdychla som si, a odohnala previnilé myšlienky. Veď investícia do kozmetiky a oblečenia je vždy výborný nápad, preto sa s vami dnes (po mesiaci od vyzdvihnutia si produktov) podelím s mojím predposledným nákupom a dojmami. S tým minulotýždňovým Notino haulom som sa s vami podelila na mojom instagrame prostredníctvom instastories, tak pokiaľ ma náhodou ešte nesledujete, robíte veľkú chybu a je čas to napraviť @pattrissien!

 Túto značku Tommy G som objavila len nedávno, s produktmi som bola nadmieru spokojná, preto som neváhala investovať do fixačného spreju práve od tejto značky, napriek tomu, že som dlhodobo používala sprej od FREEDOMu. Očakávanú funkciu spĺňa a čo je hlavné, make-up po ňom krásne "sadne" na pleť.

O púdrovej maske na tvár značky Saloos som vám písala samostatnú recenziu (TU).
 Tým, že som ju spolu s Adamom celú spotrebovala, tak som si ju opäť zadovážila. 

Dlhšiu dobu som zháňala upokojujúci krém na tvár pre mastnú a problematickú pleť, pretože sa mi za posledné stresové obdobie veľmi pohoršila. Značka Ryor ponúka presne takýto "aknestop" krém s fytosfingozínom. Okrem toho, že krásne vonia a je cenovo dostupný, tak nevytvára na pleti mastný film. Mám v pláne si nabudúce objednať celú ich sadu, ktorá obsahuje aj čistiacu penu na tvár, masku a roll-on, ktorým keď si pretriete problematické miesto, tak sa rýchlejšie zahojí a zabráni ďalším prejavom. (Poznámka: značka netestuje na zvieratách)

Skladný, praktický a ľahký penový make-up, ktorý využívam prevažne do práce alebo na cestovanie, kedy nemám náladu na "full coverage make-up". Jediné mínus, ktoré som postrehla je to, že napriek sľubovanému zmatňujúcemu výsledku sa po hodine začnem lesknúť. 

Krásny, príjemný rúž na pery, ktorý nosím stále do školy. Má jemný matný výsledok, avšak na perách nevytvára masku. Opticky zväčšuje pery a vytvára efekt plnosti a hebkosti. Počas dňa, aj keď ho náhodou "spapáte" nebude vyzerať škaredo a dokonca aj príjemne chutí. Jednoducho ideál  do školy na zvádzanie spolužiakov. :) 

Podkladová báza pod make-up. Zatiaľ najlepšia akú som kedy mala. Trumfla aj Satin base od Dermacol a to je cenovo dostupnejšia. 

Aký beauty produkt ste si naposledy kúpili vy?

2 komentáre

Back to Top