H&M outfit za 45 eur

Dnes som bola na svadobnom veľtrhu, aby som sa inšpirovala ponukou krásnych šiat, ktoré budú na jeseň zdobiť aj moje telo. Teda, aspoň v to dúfame, pretože robíme všetko preto, aby sme na spojenie našich mien nemuseli čakať ešte rok. Pôvodne sme plánovali, že náš už dohodnutý septembrový termín zmeníme na jarný, avšak vďaka nadšeniu pre náš vzťah mojej mami sme namotivovaní dotiahnuť všetko do dokonalosti už začiatkom jesene. Ešte to veľa ľudí nevie, aby v prípade nejakých komplikácií som si zas nepočúvala pripomienky o tom ako treba správne organizovať veci avšak už sa poznám a viem, že keď si niečo vymyslím tak sa to pokúsim dotiahnuť všetkými možnými silami až do cieľa. 

Teraz je tou najdôležitejšou vecou úspešne dokončiť tretí ročník, aby sa našiel priestor pre pokoj, oddych a radosti. Netvrdím, že naše dni nie sú pokojné či radostné, práve naopak, s prichadzajúcim jarným teplom sa človek cíti úplne slobodne. Teda aspoň v mojom prípade. Minulý týždeň sme sa rozhodli, že si trochu "povyrazíme za slnkom" na kopec, kde sa nachádza krásny miestny kostolík. Samozrejme, čo by som to bola za blogerku, keby som neskombinovala príjemné s užitočným a nenafotila počas prechádzky outfit, ktorý úplne celý pozostáva z môjho  H&M on-line nákupu.
K nakupovaniu cez H&M e-shop by som sa rada vyjadrila v inom článku, kde vám prostredníctvom Haulu predstavím všetky objednané kúsky a podelím sa s mojou opakovane "nepríjemnou" skúsenosťou, ktorá mi dlhodobo prekáža.  Ako trávite vy tieto slnečné dni?

5 komentárov

  1. Krásný outfit i fotky :) Tyhle slunečné dny jsou úplně super, my si udělali skvělý výlet do přírody a dlouho jsem nezažila takový relax :)

    LENN

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Nedávno jsem o svatebním veletrhu psala, je super, našla jsem hodně inspirace a poznala zajímavé firmy :-)

    OdpovedaťOdstrániť

Back to Top