Rosegal wishlist

Pred nejaký časom som sa rozhodla, že akékoľvek spolupráce, ktoré sa mi naskytnú a ja sa ich rozhodnem prijať, budem pridávať mimo "stanovený" deň publikovania článku, ale v úplne iný, pretože krátke wishlisty nepovažujem za plnohodnotný článok. Akoby som aj mohla, samej mi príde smutné vidieť na blogoch milión vydaných článkov s tým, že obsahujú tri vety o ničom alebo sú o (na prvý pohľad) nesubjektívnej spolupráci.  Ja kvantitu neuznávam, preto som sa rozhodla dať takéto "povinné" články trochu bokom. Inak tomu nie je ani dnes, kedy ma opäť nejaký e-shop oslovil. Konkrétne ide o stránku www.rosegal.com
(http://www.rosegal.com/?lkid=13153913), s tým, že  si za 50 dolárov, môžem vybrať akékoľvek veci.
Práve na ňom prebiehajú zľavy kvôli MDŽ -Womens day 2018 (https://www.rosegal.com/promotion-Women-s-History-Month-special-73.html?lkid=13153913).Keď som zistila, že je to čínsky e-shop, výber oblečenia mi (po posledných skúsenostiach) rozum okamžite zamietol, avšak spomenula som si, že v košíku na e-Bay mám pár produktov, ktoré som ešte nevyplatila. Bolo by skvelé ich nájsť na stránke, pretože tým ušetrím peniaze. A stalo sa! Takmer všetky hľadané položky sa stotožnovali s mojimi a preto som neváhala na spoluprácu kývnuť. Stále tvrdím, že čo sa čínskeho sortimentu týka, treba sa v tom vedieť pohybovať, párkrát sa popáliť a neskôr budete vedieť, do čoho sa oplatí investovať.
Práve svetielka, štetce, dekorácie, pozadia, obaly na mobil a filtre na fotoaparát sú skvelou voľbou, ktorá nikdy pri kúpe nesklame! Ja, som dnešnú objednávku orientovala skôr do beauty-dekoratívnej sféry, avšak všetko sú to malé nutnosti a radosti, na ktoré sa už teraz veľmi teším.


Kontúrovací, praktický štetec na bronzér.

Set štetcov + beauty blender + čistič na štetce. Tento istý set štetcov používam už roky a je skvelý!
 Štetec na precíznu očnú linku.
Nožničky na nechtovú kožičku

Svetelná reťaz so štipcami na fotky. Takúto milú vec som nikde na Slovensku nevidela! Hneď som si predstavila ako na ňu povesíme spoločné fotky. A aby jej nebolo málo, objednala som ju hneď dvakrát.

Svetielka do vázy. Je možné ich akokoľvek vytvarovať a tým vytvoria "strom". Podľa mňa je to krásna a IDEÁLNA dekorácia do spálne.

OBJEDNÁVATE SI ČASTO VECI Z ČÍNSKYCH E-SHOPOV?

3 komentáre

 1. Jejda, tolik štětců! V tomhle ohledu jsem úplně mimo, mám jeden a myslím, že se vzájemně nenávidíme. :D Ale ty fotky jsou pěkné. :)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. :D Moje stetce sa uplne za tie dva roky znicili! Musela som si rovnake doobjednavat :D

  OdpovedaťOdstrániť
 3. tak tá svetelná reťaz na fotky je úžasná :) rovnako ako aj svetielka na poslednej fotke :)
  MakeupbyVeo

  OdpovedaťOdstrániť

Back to Top