Razítka na obočie

Opäť som sa pristihla pri tom, ako prechádzam stránku eBayu a nestačím krútiť hlavou nad niektorými absurditami, ktoré tento známy portál  ponúka - teda čínsky obchodníci, ktorí zverejňujú svoj veľkoskladový tovar na internete a zdieľajú ho s celým svetom. 
Občas, keď na internete narazím na akúsi bizardnosť, mám chuť si ju kúpiť už len zo zvedavosti alebo teda chuti predať vám nejakú nadobudnutú komickú informáciu či prehľad sortimentu, ktorý vo svete "letí". Jednou takouto kúpou sú práve tieto skladné razítka na obočie.

Po rozbalení som si okamžite všimla, že sa púdrová náplň - tieň veľmi práši a vytvára tmavé čmuhové stopy, ktoré sa rozmazávajú a ťažko odstraňujú. Tým, že tieto machuľové fľaky "ozdobili" môj stolík, stoličku a bledé tričko, tak som nebola vôbec nadšená avšak zároveň to svedčí o tom, že tiene majú výdrž, a že sú jemne odolné aj voči vode.

Balenie obsahuje nádobku s tieňom na obočie  a dve razítka, ktoré majú z jednej strany  biele penové hubky - vyrezané podľa "objednaného tvaru obočia".

Príslušnú hubku je potrebné otlačiť do nádoby s farbou  a následne silnejšie vtlačiť na obočie.

Výsledkom by malo byť úplne rovnomerné a rýchle podfarbenie a vytvarovanie obočia podľa požadovaného tvaru.

 •  Rovnaký tvar obočia
 • predpokladaná dlhšia výdrž

 •  Obočie síce bolo vyfarbené, ale veľmi surovo a neprirodzene (na poslednej fotke to ešte vyzerá celkom príjemne) . 
 • Tieň sa prášil a vytvoril okolo obočia machule, ktoré som po nanesení musela tampónikom a odličovacím gélom zotrieť a obočie doupravovať na prirodzenejšiu verziu. 
 • Neinformovanosť ohľadom použitých zložiek v tieni
 • nízka kvalita
 • na bežné používanie je to zbytočné. Čas (oproti peknému tvarovaniu, dokreslovaniu a blendovaniu) to ušetrí, avšak ten výsledok je neporovnateľne odlišný. 

AKÝ NAJHORŠÍ BEAUTY PRODUKT STE SI KUPILI VY?

8 komentárov

 1. Já tedy nevím, jak to vždycky na těch videích nastaví, aby to vypadalo dobře, ale tohle je teda docela nepřirozené. Asi zůstanu u mého nevzhledného obočí s tužkou od Rimmelu :D Já osobně jsem vyhodila dost peněz za "kosmetiku" z ali, ale jasně nejhorší koupí byla tekutá rtěnka od Too Faced

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Mně přijdou tahle razítka na obočí jako naprostá zbytečnost, takže ani nemám nějakou potřebu to zkoušet. Sice je to fajn nápad (stejně jako umělé řasy na magnet), ale blbě praktikovatelný. :)
  jsem Katrin

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Pro mě byly asi nejhorší různé levné laky na nehty od Vietnamců, pudry apod., které jsem si kupovala v pubertě a pak mě z toho štípala pleť. Jinak mi razítka na obočí a podobné věci přijdou celkem divné, to už si myslím, že si to snad lépe namaluji tužkou a to jsem na to dost nešikovná :D Ale tak aspoň jsi vyzkoušela zase něco nového :D

  LENN

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Ak by to fungovalo presne tak ako píšu a ako by malo bola by to pecka! Avšak škoda že to má ešte toľko “múch”. Keď som o tom prvý krát počula bola som zaujatá ale koniec koncov keď som videla výsledky sklamalo ma to.
   xxAlexandra MS ALWAYS LATE

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. To by bola. Pricom podla mna sa staci vo vysledku len pohrat s kvalitou a silou pudroveho tienu

   Odstrániť

Back to Top