Nepoužiteľný zastrihávač chĺpkov od Veet?!

 Človek by si aj bol povedal, že blogerské zákulisie je plné zábavy pri fotení nových záberov pre článok. Avšak nemusí to byť vždy tak. Teda ak by som mala byť úprimná, tak prehlasujem, že odfotenie POUŽITEĽNÝCH  snímkov, hlavne samej seba je tá najkomplikovanejšia časť celej "práce". Som nútená pracovať so svetlom hlavne okolo obedňajšej hodiny, kedy (pokiaľ nie som v škole) sa mi rozhodne nechce maľovať a hrajkať sa s make-upom.

 Do pravej ruky vezmem zrkadlovku, nastavím si uhol či potrebnú vzdialenosť - a fotím. Problémy nastávajú pri záberoch, počas ktorých musím držať nejaký predmet aj v ruke, preto ma môj obrovský omyl, ktorý sa počas fotenia tohto príspevku stal, veľmi  neprekvapil. 
Totiž aby som to vysvetlila. Krátko po Vianociach som sa tešila z toho, že mi Adam kúpil zastrihávač chĺpkov. Veľmi som ho chcela, lebo som niekedy lenivá používať pri úprave obočia pinzetu- ale pretože si dosť tvrdo razím svoje línie, tak nepripadá do úvahy, že mi nejaký chĺpok bude kvôli lenivosti kaziť symetrické tienovanie obočia. Napriek tomu, že tento šikovný zastrihávač chĺpkov je vynikajúci pomocník, mne viac uškodil ako pomohol. Pri fotení tohto článku som ho omylom zapla a nechtiac si úplne "oholila" polovicu obočia....
Zúrivosť aká ma chytila z mojej nešikovnosti - je nepopísateľná, avšak dnes, po mesiaci s novovyrasteným obočím  si hovorím, že takéto momenty patria k blogersko-žurnalistickému oboru. 
Samozrejme, že som ten mesiac chcela minimálne vychádzať von, zároveň som objavila veľké čaro v doteraz nepoužívaných tenkých skosených beauty štetcoch, ktorými som si spolu s gélom prirodzene obkresľovala celú druhú polovicu obočia. 

Ale aby som vás príliš nevťahovala do problematiky mojej nešikovnosti, rada by som vám ukázala tú skvelú stránku tohto praktického zastrihávača.
 • Prvou zásadnou a dôležitou vecou je výborná cena, ktorá sa pohybuje v DM-ke okolo 20 eur 
 • Balenie obsahuje základné telo zastrihávača a sadu rôznych nádstavcov, ktoré si viete kombinovať a meniť. 
 • Nie je poháňaný na elektrinu, ale klasickú baterku - takže nemusíte riešiť pri cestovaní káble a nabíjačku.
 • praktické veľkosti nádstavcov a jednoduchá manipulácia
 • krásne a precízne vytvaruje obočie 
 • šetrí čas oproti klasickému "vytrhávaniu" obočia pinzetou
 • ľahká dostupnosť
 • výborný pomocník na kratšie "neviditeľné" chĺpky, ktoré sú okolo obočia..alebo iných častí vašej tváre
 • bezbolestný
 • Nie je to úplná náhrada za pinzetu, pretože chĺpky zastriháva, avšak výsledok nie je úplne taký ako po vytrhaní
 • Ja, ako človek čo veľmi dbá na úhľadnosti obočia musím kombinovať pinzetu + zastrihávač, avšak to nič nemení na fakte, že mám úpravu urobenú oveľa rýchlejšie
 • opatrnosť pri manipulácií, aby sa vám nestalo to čo mne
 • len jeden nastaviteľný stupeň, prijala by som kľudne reguláciu intenzity

Určite si myslím, že tento zastrihávač chĺpkov od Veet by mala mať každá žena vo svojom beauty stolíku. Je pravdou, že dievčatá čo si obočie možno menej upravujú, ale len dotvárajú- ho ocenia o čosi viac ako tie, ktoré trvajú na klasickom vytrhávaní a úplnej "čistosti". Ja tým, že si úplne pretváram môj prirodzený tvar obočia som stále nútená siahnúť aj po pinzete, pretože sa mi oveľa viac páči (z vrchu) ohrúhlejšie obočie, ako taká ta vytváraná striešková línia. Nepáčia sa mi ani jemné chĺpky mimo obočia, preto celú túto oblasť dlhodobo upravujem na požadovaný a pre mňa ideálny tvar.

Venujete veľa času úprave vášho obočia?

4 komentáre

 1. Vypadá to skvěle! :) A ten boj s focením sebe sama znám moc dobře :D Jinak já používám pinzetu a občas to doladím speciální žiletkou na obličej taky z DM.
  Blog Everythin Kate

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Takze nie som sama! Ta ziletka znie dobre, davnejsie som premyslala nad vyskusanim

   Odstrániť
 2. Mně by se hodilo spíš něco menšího do nosu - když používám pinzetu, kýchám a slzím :) Obočí nechávám už snad rok nebo dva dorůstat; stříhala jsem jej na tenoučko, a nějak blbě mi (ne)dorůstalo :) .

  Příběhy z mlhy a éteru

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. mozno je to sposobene zvykom, alebo teda nezvykom...pamatam si ze v minulosti pred 6 rokmi som aj ja zvykla vela slziet...ale teraz uz ani nie lebo nemam citlivost :D :)

   Odstrániť

Back to Top