Čierne myšlienky

Málokedy si poviem, že mám za sebou skvelý TÝŽDEŇ. Nie, že by som bola taký ten pesimistický typ človeka, ale veď to poznáte, sedem dní je pridlhá doba na to, aby nám niečo nepokazilo náladu. Okrem prvých pochvál v práci som sa dočkala aj krásnych a pokojných večerov, ktoré sme si spolu s Adamom spestrovali rozprávkami alebo pozeraním anime. Vôňa čerstvo popraskaného maslového popcornu sa niesla celou obývačkou a nám nezostávalo nič iné, len ho celý na posedenie zjesť a pustiť si pokračovanie ďalšieho dielu Boruta.

 Ale aby som sa "netvárila", že oddych a pokoj som mala len vo večerných hodinách - nie je to celkom tak. Prvé tohtoročné lúče slnka vytiahli takmer každého von do ulíc a na prechádzky. Ani ja som nebola výnimkou, pretože slnko nadovšetko milujem. Vlastne neviem či som vám to niekde spomínala ale som veľký odporca zimy, zimných športov, zimného oblečenia a....čoho ešte?! :D Nie je svet krajší keď pôsobí svetlo a farebnejšie?
Je pravdou, že ja farbou svojho šatníka veľmi neprispievam k zimno-jarnému dotyku,
avšak dôležitý je moment cítenia pestrosti prichadzajúcich podnetov vo svojom srdci, a nie či sa vám odrážajú myšlienky a vnemy na vašom zovňajšku.

coat - bershka
long t-shirt - H&M
roll neck crop sweater - H&M
black jeans - H&M (kolená som si roztrhala sama)
scarf - terranova
boots - humanic
AKÚ FARBU NOSÍTE NAJRADŠEJ?

6 komentárov

 1. Pěkné fotky :) taky nemám moc ráda zimu, vadí mi to halení se do bund a svetrů, nemůžu nosit spoustu svých oblíbených jarních a letních outfitů. Do toho je pořád zima a lidé jsou nemocní, už aby bylo jaro.

  LENN

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Uzasny fotky, no a tim tydnem to mam absolutně stejně :) A nejraděj mam cernou, cerna navzdycky :D ♥
  Sarushef blog

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Krásne slnečné fotky! Ešte na začiatku januára by som povedala že čiernu ale teraz som nejak prešla na farby. Asi po 6 rokoch života mam na sebe zas niečo ružové a veľmi sa mi to na sebe páči. Tak teraz už neveim aká je moja najoblúbenejšia farba na oblečení.
   xxAlexandra MS ALWAYS LATE

  OdpovedaťOdstrániť

Back to Top