Zaful wishlist

Už je to pár mesiacov čo ma prvýkrát oslovil e-shop Zaful.com (https://www.zaful.com/?lkid=12810196) s tým, aby som si vybrala pár kúskov oblečenia v nejakej ich stanovenej finančnej hodnote. Pamätám si, že v lete mi navrhli 35 dolárov a ja som plná nadšenia na to kývla. Keď mi prišiel po mesiaci očakávaný balíček, mala som zmiešané pocity. Sveter, na ktorý som sa veľmi tešila sa materiálovo vôbec nepodobal na ten z obrázku a ostatné veci boli len takými drobnými príjemnými maličkosťami.
Úprimne som vám veľmi neodporúčala objednávať z tejto stránky, pretože ak by ste mali investovať skutočne vlastné peniaze do niečoho, čo ani neviete aké bude -tak je to zbytočná strata, lebo je veľa obchodov, kde viete nakúpiť skvelé veci a ešte máte aj možnosť si ich vyskúšať. Avšak som nepoučiteľná, a keď ma tento e-shop pred pár dňami oslovil opäť s ponukou vybratia si akýchkoľvek vecí v hodnote 50 dolárov...prikývla som. Tentokrát nie  so zbytočne veľkým očakávaním, ale zvedavosťou, či druhý pokus výberu bude o niečo úspešnejší.

Zámerne som objednala veci, ktoré ma zaujali prevedením alebo uvedeným materiálom, aby som vedela jasne určiť, či môj posledný "nákup" bola nešťastná náhoda alebo nie. Možno sa vám bude na prvý pohľad zdať, že vybrané položky vôbec nie sú môj štýl (a je to pravda), avšak už mám vymyslené ako by som ich kreatívne zakomponovala do mojich outfitov. Je to výzva rovnako ako bolo výzvou vybrať aspoň pár vecí, ktoré by mi aspoň trochu sedeli či sa mi páčili. Tým, že sú teraz na ich stránke valentínske zľavy- Zaful Valentines day 2018 (https://www.zaful.com/m-promotion-active-valentines-sale.html?lkid=12810196), tak ich tovar bol veľmi vykúpený čo spôsobilo to, že buď z vybranej veci nemali moju veľkosť, alebo farbu....alebo produkt nemali vôbec. M
M


POZNÁTE STRÁNKU ZAFUL.COM?

4 komentáre

 1. O stránce už jsem slyšela, ale nekoukala jsem na ni. Hrozně se mi líbí ta bunda, tu bych brala všema deseti :)

  LENN

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ta sa velmi pacila aj mne 🤗 uplne rozbije moje cierne outfity!

   Odstrániť
 2. Sakryš, čekala jsem, že se dozvím, jak to celé dopadlo. :D Každopádně ty šaty jsou pěkné!

  OdpovedaťOdstrániť

Back to Top