Unboxing beauty boxu

Keď som sa v  jedno predvianočné ráno  zobudila, moje prvé kroky smerovali k surfovaniu na internete. Teda aby som bola konkrétnejšia, ráno, v rýchlosti "zbehnem" e-mail, messenger a instagram, dúfajúc, že po mojej nečinnosti  medzi druhou a ôsmou hodinou ráno objavím, nejaký obohacujúcejší či uspokojivejší príspevok alebo mail. Zhodou náhod práve to ráno bolo sýtejšie na internetové podnety , pretože som našla v e-mailovej schránke zaujímavú správu, ktorú mi poslala Asociácia blogerov. Písali mi, že pre blogerky, ktoré sú v ich spoločnosti vybavili vianočné darčeky v podobe beauty boxov - Box4you.


Najprv ma táto informácia nejak špeciálne nezaujala, avšak keď som si očami "prebehla" podmienky ako túto zásielku získať, bola som rada, pretože box stačilo priamo objednať cez uvedenú stránku a vložiť blogerský kód.  Ihneď  som objednala jeden takýto beauty box aj pre mňa. Už pri uvedených  fotkách obsahu tohto balenia som si všimla, že box pozostáva zo skvelých beauty produkty a povedomých značiek, ktoré sú môjmu srdcu blízke či pútavé. 

Balenie bolo o čosi väčšie než som čakala a práve preto som sa tešila ešte intenzívnejšie.
Cez čiernu kartónovú krabicu bol previazaný papier s vianočnou potlačou a nápisom Box4you.
Po otvorení zásielky som zostala v nemom úžase aké skvelé a praktické veci balík obsahuje:
 kefu na vlasy od Tangle Teezer, mydlo na intímnu hygienu, peeling, krásny matný rúž, tmavé tiene na obočie, krém na ruky, čistiaci pleťový gél a Indulonu, ktorá sa skvelo hodí na tieto mrazivé mesiace. Všetko sú to drahšie položky, ktoré sa cenovo dotýkajú minimálne troch desiatok eur, a o to viac som potešená, pretože sú tam aj také  produkty, ktoré momentálne už starostlivo používam, alebo som dokonca podobné verzie používala.
4 komentáre

  1. Potvrzujem, ze ta indulona je skvela. Na moje exemy na rukach funguje perfektne.

    OdpovedaťOdstrániť
  2. No to vypadá moc dobře, asociace blogerů zní zajímavě - má to nějaké podmínky přidání? Jinak moc hezký blog :-) Přidávám odběr (jako Janina Pálková) a když koukneš ke mě budu moc ráda samozřejmě i za tvůj odběr! ;-)

    OdpovedaťOdstrániť

Back to Top