Apartment tour

Keď som večer prišla domov úplne vyčerpaná, odhodila som na zem kabát, umyla si ruky a ľahla na gauč. Adam sa ku mne bez slova pritisol - upadol do akéhosi polospánku. ,,Uniká nám mladosť pred očami, uvedomuješ si to?" ticho som šepla a nečakala žiadnu odpoveď. ,,Uvedomujem si to, starneme a žijeme život dospelých ľudí plný problémov...", odvetil.
Mal pravdu, avšak z druhej strany pocit, že tá únava je spôsobená povinnosťami, ktoré nás posúvajú ďalej k stabilite a ideálu, ktorý hľadáme - je vo výsledku duševne obohacujúci.

Viem, že stresujúce obdobie, ktoré momentálne prežívame je len dočasné "utrpenie", ale vždy príde pokoj a zaslúžená odmena, preto to treba vydržať a ísť ďalej. Zároveň, vďaka týmto posledným dňom si uvedomujeme aké máme šťastie, že máme spoločné útočisko, ktoré voláme skutočným DOMOVOM. Je skvelé prísť na miesto, kde viete, že vás úpenlivo čaká snúbenec, Hunter, či pripravená posteľ alebo horúca vaňa - preto si oveľa viac vážim strávených chvíľ doma s mojou malou rodinkou. Samozrejme, že pekné chvíle sú aj tie, kedy nemusím nikam ísť a mám doma kľud.
Práve dnes, keď bol doma relatívne pokoj (až na Hantíka, ktorý sa rozhodol pózovať na každom zábere), som sa rozhodla, že vám dovolím nahliadnuť do zákutia našej spomínanej domácnosti.


KDE BÝVA VAŠE MIESTO POKOJA A RADOSTI?

3 komentáre

 1. Tento komentár bol odstránený autorom.

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Máte to tam moc hezké, takové čisté, moderní a jednoduché :) přesně tak nějak si jednou představuji své bydlení s přítelem. Já se nejvíc v klidu a s radostí cítím doma nebo u přítele, když nic neděláme, neřešíme a jen si užíváme vzájemnou blízkost. Všechno je hned na pohled hezčí :)

  LENN

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ach dakujeme :), uplne ti rozumiem...u nas je to rovnako :)

   Odstrániť

Back to Top