Beauty haul

Niekedy si hovorím, že mať ma za dcéru, ktorá je blázon do kozmetiky a oblečenia musí byť mentálne a hlavne finančne veľmi náročné. Totiž,  pred malou chvíľou som si pred očami vybavila mojho tatina, ktorý má za sebou bežne únavný-pracovný deň a ja  mu zavolám s prosebným hláskom, aby sa zastavil v Notine a vybral mi pár vecí, ktoré som si objednala.

,,Koľko budem platiť?"s výčitkou sa opýtal. ,,Do 30 eur, hlesnem váhajúco a rýchlo položím."
Krátko po uvedomení si, že do môjho beauty kráľovstva pribudnú nové produkty,  ma začne  páliť nadšenie a radosť v celom tele. Tie pocity sa ani slovami nedajú popísať, jednoducho som si istá, že každá žena pozná tú emóciu, ktorá sa dostaví okamžite pri kúpe čohokoľvek čo jej urobí radosť. ,,Stálo to 35 eur", cez zuby hlesol a vtiskol mi do rúk biele matné vrecúško, nesúce povedomý nápis spomínanej firmy.
Produkty...alebo teda nutnosti (ako to zvyknem nazývať), ktoré som si tentokrát objednala z Notina, sú pre mňa akými si nápomocnými detailami -dotvárajúce celú moju skladačku prirodzenejšieho looku, na ktorý momentálne nedám dopustiť. Zmes, príjemných  či  jemných odtieňov dokonale  napodobujú  a podporujú pôvabnosť studených rysov decembrových dní na pleti.

Prvým objednaným produktom je táto dokonalá  (pre mňa osobne najkrajšia a najvyhovujúcejšia  akú som kedy mala) paletka očných tieňov od MAKEUP REVOLUTION Fawless Matte 2.
Je neuveriteľné, že za  širokú škálu kvalitných 32 prirodzene matných odtieňov, ktoré táto paletka ponúka, nezaplatíte viac ako 11 eur. Momentálne je to už viac ako 3 týždne, čo paletku používam a musím vám povedať, že ma skvelú a nenásilnú pigmentáciu, tiene sa nezlievajú do očného viečka, dá sa s ňou každý deň do školy vyčariť úplne nový look, pretože je  donekonečna kombinovateľné  to množstvo ladiacich tieňov. 

Ďalším produktom je tmavší matný bronzér (tiež) od značky MAKEUP REVOLUTION.
Napriek tomu, že sa mi na prvý pohľad javil ako studený odtieň, ktorý som pôvodne chcela, tak nie je to úplne tak. Má v sebe jemne  zlatisté poprášenie, ktoré mojím lícnym kostiam dodajú farbu a jemnosť. Nebolo to mojím cieľom, pretože mám rada ostrejšie či surovejšie vykreslené obrysy tváre, avšak je pravdou, že by som ho aj napriek tomu nemenila. Práca s ním je hotová radosť, pretože krásne zafixuje a ozvláštni celé líčenie. 

Tým, že som svoj gél na obočie od NYXu už spotrebovala, rozhodla som sa pre lacnejšiu verziu v podobe tmavo pieskového gélu na obočie od značky FREEDOM. 

PAN STIK od MAXFACTOR, je zázrak v nenápadnej čiernej tube, ktorú by mala vlastniť každá žena. Makeup a korektor v jednej praktickej nádobke, je tá najlepšia make-upová alternatíva na pleť. Viete, že používam už dlhodobo make-up na problematickú pleť od CLINIQUE, ktorý občas (počas dní s krajšou pleťou) prestriedavam s  CC creamom od TOMMY-G. Teda svoje svoje stálice už dlhú dobu mám, avšak kým som neobjavila tento praktický poklad, už neviem siahnúť po normálnom make-upe. Stačí si pretrieť problematické miesta, ktoré PAN STIK vyhladí, prekryje a môžete ísť rovno do školy. Žiadne nanášanie make-upu,ktorý budete musieť počas dňa prepúdrovavať, alebo vám bude v chladnejších dňoch nepríjemnejší na pleti. 

Mojou poslednou Notino kúpou bola táto maskara od MAXFACTORU. Taktiež sa mi podarilo spotrebovať pôvodnú špirálu od NYXu, tak som si hľadala urýchlene náhradu. 
Či sa oplatilo? - Rozhodne.
 Riasy  neuveriteľne predĺži,  oddelí od seba a vytvorí dokonalý efekt prirodzených umelých rias.
Adam ma jedno ráno pozoroval, ako sa líčim do školy a sám bol prekvapený ako veľmi dokáže maskara dotvoriť celý výraz očiam.  Tým, že má rád prirodzenú ženskú  krásu, vie (na mužské pomery) veľmi oceniť výber a  prirodzenosť beauty produktov, a práve pri tomto sám spozoroval  výsledok prekrásnych zvodných rias, ktorý sa mu páčil. 
AKÁ JE VAŠA NAJOBĽÚBENEJŠIA BEAUTY VEC, KTORÚ STE SI ZA POSLEDNÝ MESIAC KÚPILI?

Dodatok: Učím sa strihať videá pretože plánujem začať s natáčaním videí na youtube. Bola by som veľmi rada, keby sa môj blog posunul opäť trochu ďalej a myslím si, že ak články doplní aj tematická audiovizuálna forma, tak to bude skvelé. Totiž, nechcem svoju tvorbu zacieliť priamo na natáčanie videí, pretože písanie je to, čo študujem a to čomu sa chcem venovať, avšak pokiaľ k istým typom článkov (Haul, novinky, recenzie...) sa bude dať natočiť doplnkové video, tak rozhodne sa chcem od nového roka toho chopiť. Dnes sa s vami chcem podeliť o môj cvičný vlog z môjho (nášho) bežného pokojnejšieho dňa, na ktorom som sa učila strihať jednotlivé zábery. Dúfam, že sa vám video bude páčiť. Klikni: VLOG

4 komentáre

  1. Mám od Freedom gel na obočí a jsem spokojená. Jinak na videa se těším!

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Já jsem si objednávala od Makeup Revolution Flawless 4. Zatím jsem si neudělala moc kladný obrázek. Čokoládové paletky od I heart Makeup jsou prostě kvalitnější, dle mého. Tak doufám, že videa budou brzy :) Já jsem si gely v kalíšku na obočí neoblíbila, používám většinou tužku nebo stín a na to fixační gel. Přidávám se k pravidelným čtenářům :)
    http://life-by-marie.blogspot.cz/

    OdpovedaťOdstrániť

Back to Top