Nákupy z Notino.sk

Niekedy si hovorím, že mať ma za dcéru, ktorá je blázon do kozmetiky a oblečenia musí byť psychicky a hlavne finančne veľmi náročné. Totiž,  pred malou chvíľou som si pred očami vybavila mojho tatina, ktorý má za sebou bežne únavný-pracovný deň a ja  mu zavolám s prosebným hláskom, aby sa zastavil v Notine a vybral mi pár vecí, ktoré som si objednala.
,,Koľko budem zas platiť?" s výčitkou sa opýtal. ,,Do 30 eur, hlesnem váhajúco a rýchlo položím."
Krátko po uvedomení si, že do môjho beauty kráľovstva pribudnú nové produkty,  ma začne  páliť nadšenie a radosť v celom tele. Tie pocity sa ani slovami nedajú popísať, jednoducho som si istá, že každá žena pozná tú emóciu, ktorá sa dostaví okamžite pri kúpe čohokoľvek čo jej urobí radosť. ,,Stálo to 35 eur", cez flegmaticky skonštatoval a vtisol mi do rúk biele matné vrecúško, nesúce povedomý nápis spomínanej firmy. 

Prvým objednaným produktom je táto paletka očných tieňov od MAKEUP REVOLUTION Fawless Matte 2. Je neuveriteľné, že za širokú škálu kvalitných 32 prirodzene matných odtieňov, nezaplatíte viac ako 11 eur. Všimla som si, že paletka (hoci je prášivejšia) má príjemnú pigmentáciu, tiene sa nezlievajú do očného viečka a dá sa s ňou každý deň do školy vyčariť úplne nový look.

Tým, že som svoj gél na obočie od NYXu už spotrebovala, rozhodla som sa pre podobnú náhradu v podobe tmavo pieskového gélu na obočie od značky FREEDOM. 

PAN STIK od MAXFACTOR, je zázrak v nenápadnej čiernej tube, ktorú by mala vlastniť každá žena. Makeup a korektor v jednej praktickej nádobke, je tá najlepšia make-upová alternatíva na pleť. Stačí si pretrieť problematické miesta, ktoré PAN STIK vyhladí, prekryje a môžete ísť rovno do školy. Nie je nutné žiadne nanášanie make-upu, ktorý budete musieť počas dňa prepúdrovavať, alebo vám bude v chladnejších dňoch nepríjemnejší na pleti. 

Mojou poslednou Notino kúpou bola táto maskara od MAXFACTORU. Taktiež sa mi podarilo spotrebovať pôvodnú špirálu od NYXu, tak som si hľadala urýchlene náhradu. 
Či sa oplatilo? - Rozhodne. Riasy  neuveriteľne predĺži,  oddelí od seba a vytvorí dokonalý efekt prirodzených umelých rias. 

4 komentáre

  1. Mám od Freedom gel na obočí a jsem spokojená. Jinak na videa se těším!

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Já jsem si objednávala od Makeup Revolution Flawless 4. Zatím jsem si neudělala moc kladný obrázek. Čokoládové paletky od I heart Makeup jsou prostě kvalitnější, dle mého. Tak doufám, že videa budou brzy :) Já jsem si gely v kalíšku na obočí neoblíbila, používám většinou tužku nebo stín a na to fixační gel. Přidávám se k pravidelným čtenářům :)
    http://life-by-marie.blogspot.cz/

    OdpovedaťOdstrániť

Back to Top