Sammydress wishlist

Vo vzduchu je cítiť štipľavosť chladnej jesene, ktorá svojim  celoplošným vplyvom spôsobila môj "menší" zdravotný odchyl spôsobujúc bezvládnosť a kašeľ.
Avšak vďaka tomu spomaľujem, (inak bežne) prudké tempo života. Vlastne som posledné dni  strávila čas tupým pozeraním do bieleho plafónu, alebo nejakou činnosťou, ktorá zveladí môj bytík.
Tak neuveriteľne mi to chýbalo...ticho...pokoj...teplo...a spánok.
 Až vtedy si je  človek schopný pripustiť, ako veľmi krása sveta a života, býva "zabalená" do zvláštnej zmesi nepoznaných vplyvov a nútených činností, ktoré vo výsledku vytvárajú potrebu úniku a  pocit nesúhlasu. 

Bývam toho súčasťou denno-denne a kvôli môjmu absolútnemu  podvoleniu - občas protestujúco, zápasím sama so sebou, čo spôsobuje chvíľkové rozumové výpady a malé defekty vnímania. 
Práve kvôli tomu vzniká to  poznané "unikanie života medzi prstami", ktorého nechcem nikdy dosiahnuť. 
No, pokiaľ má človek dostatok akýchkoľvek potrebných podnetov z okolia - chladnosť mysle, sebaakceptácia a rozum ho budú vždy nútiť stáť nohami pevne na zemi. 
Aj v mojom prípade je to tak, no s jedinou výnimkou a to nakupovaním.
 Totiž, akonáhle sa moje ženské zmysly úplne poddajú slastnému pocitu vlastníctva   nového oblečenia, tak sa úplne prestávam ovládať.
Vždy som si bola vedomá toho, že  som zástanca kvality a nie kvantity...ale taktiež mi nemohol "ujsť" fakt, že nikde nie je definovaný pojem kvalitná kvantita. Hihi.
Ako je to možné? Vo svojej podstate je to priam dokonalý termín na popísanie toho, čo podľa mňa v kútiku duše túži mať každá žena. 
Ani ja nie som výnimkou a napriek tomu, že  občas strácam prehľad vo svojich veciach,
 tak sa opakovane "prichytím" pri blaženom pozorovaní odevu cez výklad mojich obľúbených obchodov, alebo len tak si krátim chvíle prezeraním si online sortimentu, ktoré nám e-shopy ponúkajú. 
Práve dnes je jeden z tých dní, kedy som počas vytúženého relaxu pozerala ponuku vecí na www.sammydress.com
Všimla som si, že za relatívne nízke ceny predávajú tovar, ktorý som zháňala skutočne už veľmi dlhú dobu. Práve preto som odhodlaná spísať si wishlist vecí, ktoré sa mi naozaj veľmi zídu. 

Konkrétne mám na mysli plavky, ktoré pôsobia skôr ako oblečenie než bežný odev na plávanie. Kvôli mojej hanblivosti a úplnej nestotožnenosti s telom, som sa prestala na Slovensku v lete kúpať pred veľmi veľa rokmi a viem, že správnymi plavkami by sa to mohlo konečne zmeniť. 


Nie len plavky, ale aj akési jednoduché jesenné topánky do dažďa by boli skvelou potrebnou položkou, ktoré by sezónne zvládli splniť svoj účel.

Patent Leather Tie Up Ankle Boot

 Napriek tomu, že vôbec nie som kabelkový typ dievčaťa, je pravdou, že isté situácie/okolnosti si skutočne vyžadujú kabelku a nie batoh. Práve preto sa mi táto jednoduchá čierna kabelka veľmi zapáčila, lebo nepúta pozornosť, je ľahko kombinovateľná a patrí ku klasickým "basic" úlovkom.

Double Buckle Straps PU Leather Bag

https://www.sammydress.com/product3604947.html?lkid=374701


Pokiaľ sledujete môj instagram @pattrissien, tak určite viete, že sme sa s mojou polovičkou rozhodli adoptovať toho najrozkošnejšieho kocúrika na svete. Mrzí nás, že v živote nezažil nič krásne a preto mu máme v pláne okrem lásky, veľa jedla a nerušeného spánku, dopriať aj krasne prechádzky lesom. Keďže bude svet pozorovať zatiaľ len z batohu - istenie v podobe postroju sa nám veľmi zíde.

Soft Nylon Cat Rope Leash Set Cat Accessories


AKÉ "MUST HAVE PIECES"  SÚ NA VAŠOM WISHLISTE?

4 komentáre

Back to Top