Prague haul

Aj keď sa  podľa mojich INSTAGRAMových stories (@pattrissien) a publikácií mohlo zdať, že v Prahe posledné dni neustále pršalo,  nie je tomu celkom tak. Vo väčšine prípadov sa sychravé počasie okolo obeda "popretrhávalo" a vystriedalo ho príjemné jesenné slniečko, ktoré nás priam nabádalo vyraziť do mesta - preto sme takéto jedno utorkové poobedie venovali príjemnej romantickej prechádzke starými Pražskými uličkami a šialeným nákupom v obľúbených obchodoch.
Tento "menší" nákupný úlet ani nepovažujem za niečo, čo by som si mala vyčítať, pretože toto leto bolo moje najmenej (na oblečenie) utracajúce, z dôvodu, že v Bratislave je totálne úbohý výber oblečenia. Možno niekomu prídu moje slová priveľmi expresívne, avšak pokiaľ zháňate jednoduché, basic, bavlnené či teplé, čierne alebo inak tmavé kúsky za normálnu cenovú reláciu - tak je skutočne veľkým umením nájsť niečo čo odpovedá týmto požiadavkám. Celkovo si uvedomujem, že tomu možno bolo  vždy tak, pretože 8O% môjho šatníka sú veci, ktoré nie sú kupované na Slovensku, práve z tohto dôvodu.
Jediným riešením je teda úplne zmeniť štýl obliekania (to nikdy nehrozí), alebo si usporiť peniažky a nakúpiť v mojom druhom domovskom meste - Prahe.
Preto sa dnes ocitám plná radosti s dvoma taškami kúpeného "jesenného" oblečenia v rukách, ktoré vám chcem ukázať.


oversized warm winter sweater
gray
S
H&M


basic cotton T-shirt
yellow/orange
M
H&M

 basic cotton T-shirt
black
M
H&M

organic basic cotton T-shirt
black
M
RESERVED


  T-shirt
black/white
S
RESERVED
 autumn sweater
khaki
M
RESERVED

 cotton socks pack
H&M
 Comfy/ Fit bra
black
lace
H&M


Akú vec ste si naposledy kúpili vy?

2 komentáre

  1. V Praze nakupuju ráda a už dlouho jsem si nic nekoupila. Zrovna včera jsem si říkala, že musím zase nakoupit pár basic věcí, protože se mi rychle opotřebovávají častým nošením :D pěkné kousky jsi vybrala :)

    LENN

    OdpovedaťOdstrániť

Back to Top