Mirror nail powder metalic effect

Popri bežnom prezeraní facebookových noviniek, som sa nedopatrením preklikla na beauty stránku, ktorá reklamovala laky  a púdre na nechty, prostredníctvom (urýchleného) minútového videa. Väčšinou takýmto reklamným príspevkom nevenujem pozornosť, avšak pristihla som sa pri tom, že toto konkrétne video  sledujem už druhýkrát. Zaujalo ma. Teda, aby som to upresnila, moju pozornosť upútali pekne nalakované čierne nechty, ktoré po posypaní akéhosi glitrového prášku, vytvorili lesklý zlatý film, pôsobiaci odrazovo - ako zrkadlo. 

V ten moment mi bolo jasné, že  takéto "magic" produkty  sú väčšinou podporované pre štúdiá a používateľov UV lampy, ktorú doma nevlastním, preto som videu už viac nevenovala pozornosť. 
O pár dní neskôr, som si všimla na internete podobné video, v ktorom bol použitý strieborný odlesk.  V tom momente to bolo jasné, kúpim si niečo podobné a oživým svoje (zvyčajne) čierno nalakované nechty, takouto "novinkou". 
Netrvalo dlho  a  opäť som sa ocitla na domovskej stránke eBayu, kde som do vyhľadávača zadala tri kľúčové slová: Metalic nail powder. Samozrejme, že ponuka produktov a predajcov bola veľmi pestrá, ale napokon som zvolila vysoko hodnotenú  okrúhlu nádobku, ktorá stála niečo okolo $1.99 .
Dva týždne na to, mi prišiel objednaný produkt a mohlo sa ísť rozbaľovať!


V balení sa nachádzala čierna nádobka a tyčinkový aplikátor s penovými koncami.

Po otvorení horného vrchnáku, som si všimla, 
že na nádobke je ešte ochranná fólia, takže prášok nebol nikde vysypaný. 

Balenie obsahuje  veľmi jemno namletý strieborný púder.Najprv som si na nechty naniesla podkladový lak a následne tenkú vrstvu čierneho odtieňu.

Keď boli nechty na dotyk suchšie, poprášila som ich (pomocou aplikátora) hrubou vrstvou metalickej posýpky. 
Následne som prstom prechádzala (leštila) opakovane po nechte, na ktorom bola nanesená posýpka - do tej doby, kým mi nevznikla pevná a odrážajúca vrstva metalického odlesku.Na zrkadlovku sa mi odlesk nepodaril zachytiť tak dokonalo a výstižne ako som (plánovala) chcela. Avšak musím konštatovať, že tento metalický púder je skvelým  oživením bežných lakov na nechty.  Nanášanie je naozaj jednoduché, cena nízka a takéto originálne spestrenie vašich rúk na večerné vyrazenie do mesta, na párty alebo kľudne aj školy je ideálnym riešením.  Metalických odtieňov je v ponuke mnoho, takže je úplne na vás k akým doplnkom chcete zvoliť tento lak. Jediné mínus ( pre niekoho možno výhoda) spočíva v tom, že pokiaľ ho nezalakujete nejakým top coatom, tak vám vydrží jeden/dva dni. Postupne sa vymýva, až vám napokon zostane základná (čierna) farba.

Aký je váš obľúbený metalický odtieň?

6 komentárov

  1. Takový odstín nehtů jsem měla u svého prvního laku na nehty v životě :) a byl můj nejoblíbenější :)

    http://ladylenna.blog

    OdpovedaťOdstrániť
  2. je mega že to funguje aj bez gelového laku, pretože tieto srandy väčšinou fungujú iba s tým :) takže ďakujem za tip lebo niečo podobné zháňam už celkom dlho! :)
    Ivana xx

    OdpovedaťOdstrániť

Back to Top