Vydrží až 7 dní bez nadlaku?

Pred necelým mesiacom som v Dm drogérií strávila opäť hodnú chvíľu pozeraním noviniek v oddelení s dekoratívnou kozmetikou. Výber sa zdal byť na prvý pohľad "bohatý", avšak keď podídete bližšie, okamžite viete jasne selektovať nekvalitné a neobľúbené produkty/značky, ktoré taktiež pomáhajú vytvárať dojem rôznorodosti a potreby povšimnutia. 
Priznávam sa, že vo výbere beauty produktov v drogériách  neprežívam až taký nákupný ošiaľ, pretože už málokedy testujem niečo nové - radšej sa vraciam k overeným produktom, ale to neznamená, že nestrávim niekoľko minút prezeraním si noviniek a zaujimavých limitovaných edícií, ktoré nám kozmetické značky pravideľne predstavujú. 


V ten deň som si všimla nový obal lakov na nechty (ktoré používam už niekoľko rokov)  od CATRICE.  Aj fľaštička sa javí byť iná, pretože osvedšenú  okrúhlu nádobku vystriedala nová hranatá verzia s pozmenenou potlačou na prednej strane. Dve dominantné písmenká "CA" vytvárajú jednoduchý dizajn, ktoré sa zdá byť príjemným oživením. Na lesklom vrcháčiku je nálepka s prísľubom, že lak vydrží  7 dní a to bez nadlaku. Okamžite som sa ho rozhodla  otestovať a zistiť, či malá vrchnáčiková reklama neslúži len na zvýšenie predajnosti - no opak bol pravdou. 

Už na úvod chcem dodať, že som si vybrala tri farby -  čiernu, šedú a vínovú. Všetky odtiene som už vyskúšala, preto si viem utvoriť subjektívny názor na konkrétny produkt. • množstvo ponúkaných odtieňov
 • dobrá ľahkoroztierateľná gélová konzistencia
 • cena (cca 2,60 eur / 75 kč)
 • výdrž - 6 dní bez porušenia (umývala som 2x denne riad a raz silnými čistiacimi prostriedkami kúpeľňu). Lak vyzerá na rukách pekne a použiteľne aj 8 dní - čiže skutočne nepôjde  o marketinkové zavádzanie zákazníka.
 • pigmentácia
 • dostupnosť


 • Slabé držanie hlavného vrchnáčika (zošmykne sa, a preto treba lakovať vnútornou "protišmykovou" časťou)
 • schnutie ( úplné cca 30 minút, so sušičom 15 minút)Popis produktu

Vydrží až 7 dní - bez nadlaku! Inovatívne zloženie laku na nechty zaisťuje dokonale lesklý gelový povrch a maximálnu trvanlivosť na nechtoch. Vďaka technológii GLOSS SEAL’RTM, vytvárajú laky veľkolepý vysoko lesklý efekt.  The shock-shield komplex ponúka dokonalé vyváženie pružnosti a stability pre optimálnu odolnosti proti olupovaniu a dlhú životnosť až 7 dní. ICONails gelové laky sú obohatené o Acai olej, ktorý poskytuje rozmaznávajúcu  starostlivosť o prírodné nechty a intenzívne farby - Color & Care v celej svojej kráse! Acai olej je známy pre svoje vyživujúce, hydratačné a regeneračné účinky a podporuje vysoko-lesklý povrch. Exkluzívne balenie je obzvlášť praktické: štíhly, guľatý vrchnák s profesionálnym štetcom umožňuje zvlášť jednoduchú a presnú aplikáciu. Je jednoduché aplikovať tú správnu dávku laku bez šmúh. Pre dokonalú manikúru, aplikujte dve vrstvy vysoko pigmentovanej textúry na nechty, aby ste dosiahli požadovanú intenzitu farieb.


 • Vydrží až 7 dní bez nadlaku
 • Perfektný gelovo-lesklý povrch
 • Obohatený o acai olej
 • Vegan
Aká je vaša obľúbená farba laku na nechty?

7 komentárov

 1. Mám úplně stejný, ten černý, a jsem teda hodně spokojená. Opravdu vydrží týden, černá je intenzivní už při první vrstvě, určitě plánuji vyzkoušet i jiné odstíny :)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Tiež som si tieto laky veľmi obľúbila :) V jednej giveaway som vyhrala koralový, a prekvapila ma jeho výdrž a hlavne to, že rýchlo schne (teda u mňa, na dlhé schnutie som alergická).

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. to je pravda a zabudla som to dodat! schnu velmi rychlo :)

   Odstrániť
 3. To vypadá super, že to vydrží i bez ochranného laku, určitě někdy vyzkouším :)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Ďakujem za recenziu! Hľadala som nejakú pretože vždy keď som v drogérke sa na ne pozrám pretože s Catrice lakamk nemám až také dobré skúsenosti. Ale keď hovoríš že vydržia. Vyskúšam
  xxAlexandra MS ALWAYS LATE

  OdpovedaťOdstrániť

Back to Top