Basic Haul

Mám pocit, že s príchodom leta sa u väčšiny žien aktivuje akási potreba 
obnovy šatníku- alebo lepšie povedané dodanie nových kúskov oblečenia, ktoré síce ani veľmi nepotrebujeme, avšak chtíč zažiariť v letných dňoch vďaka dobrému pocitu, že máme na sebe niečo nové je silnejší ako racionálne a ekonomické zmýšľanie. 
Samozrejme ani ja nie som výnimkou a po bláznivých minulotýždenných nákupoch beauty produktov, som úspešne naviazala a pokračovala v rozbehnutej eufórií aj posledné dni. 
Ako prvé sme s priateľom vleteli do FOREVER 21, kde sme si kúpili rovnaké tričká (ja ho nosím ako šaty) v lososovej farbe. Potom sme zamierili opäť do Eurovei, kde sme takmer celý zvyšok voľného času strávili v našich dvoch najobľúbenejších obchodoch - H&M a RESERVED.

Musím sa priznať, že tentokrát predávaný  dámsky sortiment ma absolútne neohúril a preto som zamierila do pánskeho oddelenia, kde bol výber oblečenia o čosi viac vyhovujúcejši. Dôkazom je aj pánska šedá mikina, ktorej príjemný materiál s kombináciou štýlovej potlače dokázala plne upútať moje  zmlysly a bez váhania s ňou utekať k pokladni. Krátko na to, som sa nečakane  precitla  v predstavách, kde sa mi pred očami vyobrazil živý pohľad na mňa a Adama, ako kráčame rovnako oblečení v tejto mikine- ruka v ruke po preplnenej bratislavskej ulici a trháme na seba pohľady zvedavých ľudí. 
Na moment som zatajila dych a následne sa precitla naspäť medzi ostro presvietenými regálmi kdesi v poloprádznom obchode. 
Keď som sa upriamila na to ako si tiež skúša tú  mikinu, vedela som, že mu ju nedovolím si nekúpiť tiež. A úprimne? Neľutujeme! Pretože sa stala našou naobľúbenejšou spoločnou vecou (tetovanie nerátam), ktorú sme si doposiaľ  kúpili. 

RESERVED
Tunic with appliqué
greyH&M
Cardigan/Kimono
blackRESERVED
Short-sleeved top
khakiFOREVER 21
Long T-shirt
soft salmon color


NEW YORKER
Short-sleeved top
blackNEW YORKER
Short-sleeved top
white


LIDL
NIGHTWEAR set
white & greyeBAY
Fishnet stockings, tighs
black


A akú vec ste si naposledy kúpili vy?

10 komentárov

 1. Krásné basic kousky, kterých nikdy není dost. Já jsem teď utrácela v Primarku a objednala jsem si balík z hmka, na který kvůli DPD čekám už 2 týdny... Takže v blízké době taky plánuju napsat haul. :)
  jsem Katrin

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Do Primarku sa taktiez chystam a uz sa velmi tesim na tvoj HAUL :)

   Odstrániť
 2. veľmi super veci! ja som zastáncom absolútne basic čohokoľvek a to bez ohľadu na pohlavie :D veľa ľudí má pocit, že cez leto by sa mali nosiť farby ale nejako sa nechytám :D posledne som si kúpila nové sándalky bierkenstock a neviem sa na ne vynadívať :D
  Ivana xx

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Mně se to líbí :) mám ráda jednoduché věci a takovéhle kraťasy zrovna sháním v černé barvě a zatím se mi nedařilo je najít, všude byly samé džínové :( jsi sympatická, dávám ti odběr :)


  http://ladylenna.blogspot.cz

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Naozaj krásne kúsky, taktiež obľúbujem hlavne basic oblečenie :)

  OdpovedaťOdstrániť

Back to Top