Dubai haul

Počas veľkých mrazov, ktoré nám február daroval deň čo deň, som sa už nevedela dočkať  momentu, kedy budem na ceste do "teplých krajín".
Ach, tú letiskovú atmosféru by som spoznala kedykoľvek...stačí si zatvoriť oči a počúvať šum.
   Ten povedomý zvuk kufrov, ktorých kolieska netrpezlivo smerovali do rôznych GATE-ov sa šíril celým priestranstvom.
 Všetci boli zrazu akýsi uponáhľaní - nie len kvôli tomu, že čas ich odletu sa  neodvratne blížil, ale je to spôsobené aj touto dobou.
Všímam si, že ľudia začínajú byť veľmi nastavení na to, že čas sú peniaze avšak pokiaľ idem na dovolenku, alebo služobnú cestu - nevidím najmenší dôvod prečo svojmu telu neurobiť radosť chvíľkovým vypnutím či spomalením.
Šesť  hodinová cesta ubehla veľmi rýchlo,  napriek tomu som už odpočítavala sekundy kedy sa nadýchnem čerstvého, teplého a hlavne nepoznaného vzduchu, ktoré toto mesto vlastní.
Po príchode do Dubaja som zostala stáť pred príletovou halou bez jediného náznaku pohybu či dýchania.

 Nemohla som uveriť vlastným očiam.
Toľko rôznorodosti, zmes kultúr, technických vymožeností a neuveriteľných pravidiel, ktoré toto miesto ponúka ma natoľko vyviedlo z miery, že sa mi podarilo všetko pochopiť a prijať až predposledný deň nášho (týždňového) pobytu.
Bolo úúúúúžasne.
Nabrala som nové sily na začínajúci semester, naučila som sa ešte viac tešiť na priateľovu prítomnosť, ucelila som si dobrý vzťah s maminou a v neposlednom rade, som si urobila veľkú radosť nákupmi v THE DUBAI MALL !
Dnes vám ukážem prvú časť z nich.

sweater with holes - FOREVER 21
cardigan / kimono - FOREVER 21
t-shirt - FOREVER 21
punk skirt - FOREVER 21
cosmetics bag - VICTORIA SECRET
 bag - BERSHKA
sandals - AEROPOSTALE


Akú vec ste si naposledy kúpili vy?7 komentárov

Back to Top