Beauty Haul

Pri každom  vstupe do drogérie si v hlave neustále opakujem, že nič z dekoratívnej kozmetiky si nepotrebujem kúpiť, pretože mám doma stále produkty, ktoré som úplne nespotrebovala a na nové nie je miesto. Omyl. Na nové veci (správna) žena vždy nájde miesto a preto aj  moja posledná návšteva kamennej predajne nezostala bez vysokého účtu za nákup beauty produktov. V tomto prípade však nebola úplná pravda, že som niektoré veci nepotrebovala - skutočne som niektoré drobnosti plánovane chcela, pretože pri každodennom používaní  sa míňajú a častejšie nastáva ten moment, kedy je viac než nevyhnutné si ich znova zaobstarať.

Túto podkladovú bázu používam už od momentu, čo k nám prišla prvýkrát na trh a som s ňou veľmi spokojná. Biela báza je presvitná, zmatňujúca, viac silikónová a rýchlejšie schne, preto ju mám o čosi radšej ako ružovú. Tá má  tuhšiu krémovú konzistenciu a nevyhovuje mi až tak ako práve ta biela verzia.

Keď som v obchode uvidela túto matnú verziu make-upu od Catrice (používala som pred tým univerzálnu variantu tento série) vedela som, že ma nesklame. Make-up je príjemnej konzistencie, nie je priveľmi tekutý ani tuhý. Pleť krásne zmatní a zároveň rozjasní. Úroveň krytia je stredne-vysoká.

Ďalšou zakúpenou položkou je gélová  linka na oči od značky MAYBELLINE.
 Už ako prvé musím podotknúť, že šedo-matné prevedenie obalu je veľmi minimalistickou a šťastnou voľbou. Čo sa týka samotného obsahu, linka je čierna, vodeodolná, vydrží hodiny bez akejkoľvek zmeny, nanáša sa neskutočne jednoducho a odporúčam ju každému, komu robia  linky problémy.

L´Oreal  paletka obsahuje 10 matných očných  tieňov, ktoré sú dobre pigmentované, jemne namleté a zároveň správne zapečené - čiže sa vám nestane, že povrch tieňu "zaleštíte" a nebudete môcť nabrať produkt. Paletka obsahuje aj zrkadielko a malý aplikátor. V drogériách ju ponúkajú v dvoch variantách (nude verzií a tejto "pastelovejšej").

Čo by to bol za beauty haul, pokiaľ by som si nekúpila aj rúž ( a rovno dva -hihi ).
Prvým je SKVELÝ rúž od značky NYX. Je matnej  tehlovitej farby. Tým, že je vodeodolný vydrží bez dotknutia na perách desiatky hodín a priznám sa, že je to najlepší rúž  aký som vlastnila za posledné roky. Ďalšou výhodou je aj cena, pretože stál okolo 6 eur. Druhý rúž je od značky CATRICE. Aj tento rúž je matný no odtieň je viac ružovo-fialkový. Má príjemnú konzistenciu a na pery sa ľahko- kĺzavo nanáša. Vydrží o čosi menej ako ten od NYXu avšak je o dve eurá lacnejší a na bežný deň do školy úplne postačujúci.Aké beauty produkty ste si naposledy kúpili vy?

10 komentárov

 1. Super článok. Ja som si naposledy kúpila rúž a kontúrku od Milani

  AN Beauty Blog

  OdpovedaťOdstrániť
 2. tak na tú linku Maybelline sa pôjdem určite pozrieť..dlho zháňam nejakú dobrú čiernu gélovú linku :)
  MakeUpByVeo

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. S touto budes nadmieru spokojna :) stoji okolo 7 eur. :)

   Odstrániť
 3. S tím říkáním si že si nic nekoupím, takto máme stejně. Taky vždycky odejdu s něčím novým. Naposledy to byla rtěnka od značky Freedom, deodorant od Garnieru a korektor od Miss sporty :)
  Inspiration by Linda

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. hiiii, všetky uvedené produkty denne používam, čiže chválim výber!

   Odstrániť

Back to Top