(NE)FAREBNÝ PRIMARK HAUL

 Návšteva Primarku  (v predvianočnom období) už začína byť mojou každoročnou tradíciou. Napriek tomu, že veľké nákupy vo Viedni  nadobudli pravidelnosť, niečo bolo tentokrát inak. Nemala som očakávania a prinieslo to svoje "ovocie"-alebo teda posúďte sami.
Bol posledný slnečný štvrtok, kedy sme sa spolu s maminou spontánne rozhodli, že si urobíme menší výlet do Rakúska, PRIMARKU.
 Prvé minúty cesty boli plynulé a ideálne na nekonečné premýšľanie nad zmyslom života. Mám rada tieto chvíle, kedy sa naplno oddám predstavám a snom. Človek je schopný vnímať  veci a podnety, ktoré mu v posledných dňoch unikli. Problém zasnenia  nastáva vtedy, ak vás niekto neočakávane vytrhne z myšlienok - trvá hodnú chvíľu než sa rozum spamätá. Inak to nebolo ani v mojom prípade.
 Z mojej zasnívanej krajinky ma prudko vytrhla mamina s tým, že budem navigovať do nákupného centra. Samozrejme som sa s hrdosťou chopila, tejto dôležitej úlohy navigátora a pod mojím vedením usmerňovala cestu. Všetko išlo akosi jednoducho až do momentu, kedy prestala fungovať navigácia a išli sme podľa môjho (veľmi, veľmi, veeeeľmi zlého) odhadu. Blúdili sme trištvrte hodiny, no našťastie sme nákupné centrum SUD našli.
Človek, čo už niekedy zažil Primark v plnom prúde vie, že na nákupy v poobedných/večerných hodinách sú fyzicky, mentálne aj časovo náročné. Avšak táto posledná návšteva ma utvrdila v tom, že je jedno  či tam pôjdete ráno alebo večer, obrovská masa nakupudychtivých ľudí tam bude vždy.

Jesenno-zimné kolekcie oblečenia má Primark z celého roka najbohatší. V ponuke momentálne majú rôzne druhy svetrov, cardiganov, rolákov, kabátov vo všetkých veľkostiach, rôznych farbách a  materiálov.
Napriek tomu, že majú rozmanitý výber, opäť som si odniesla  len zopár, tmavých, basic a ľahko kombinovateľných kúskov.
CARDIGAN- black&gray
 SHIRT-  long sleeve/ star pattern , T-SHIRT - black
BODY- striped/polo neck
 PYJAMA- Harry Potter/ black
ACCESSORIES - elf hat, necklace/choker, nylons
BEAUTY -nail file set, brush cleaner
A inak! Už nás sledujete na našom YTB kanali FIDORKY? Nie? Tak sa nezabudnite pozrieť. 
Už ste niekedy boli v Primarku? Aké máte  skúsenosti?

6 komentárov

 1. ja som bola v Primarku raz, ale nič som si tam nejak nevedela nájsť :(
  ty si si kúpila veľmi pekné kúsky :) páčia sa mi pančušky a chokre :)
  MakeUpByVeo

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Dakujem dakujem :) niekedy aj moja cesta tam konci sklamanim, zalezi co momentalne maju a co ludia nerozoberu...cize chapem :)

   Odstrániť
 2. Primark mi pravidelně vysává účet po každém pay day :D na to proužkované body jsem koukal už několikrát, ale už ho mají jen ve velikosti 20:(

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Take poznaaame :D. To je skoda, lebo ma prijemny material a pekne formuje postavu :(.

   Odstrániť

Back to Top