Minulosť v jeseni

 Posledné dni, týždne sa akosi priveľmi náhlili vpred. Nebolo to len tým, že začala škola a celý "kolotoč povinností " sa začal od začiatku, ale aj zmeny a  nové podnety prispeli k tomu, že čas bol neúprosne rýchly. Dni sa skrátili, noc sa predĺžila a to znamená len jedno- jeseň je už skutočne  tu. Priznám sa, že toto ročné obdobie mi zo všetkých štyroch príde najzvláštnejšie. Dôvodom nie je len premenlivé a chladné počasie, ale aj nálady a správanie sa ľudí sú celkom odlišné. Napriek tomu, že počas jesene je okolo nás veľmi veľa farieb (či už v podobe  popadaného lístia alebo outfitoch -ja nie som ten prípad) tak mám pocit, že ľudia majú v tieto dni neskutočnú tendenciu "hrabať sa" v minulosti. Ozývajú a pripomínajú  sa vám kontakty/osoby, ktoré nemali za celý rok potrebu s vami prehodiť ani pár zdvorilostných slov. Potom ste po ich trápnych pokusoch obnoviť spojenie okamžite nútení hrabať sa v spomienkach - a to nie je dobré. Aspoň pre mňa nie. Minulosť je pre mňa akési tabu (v akejkoľvek oblasti). Akonáhle začnem premýšľať nad úsekmi, ktoré tvorili kedysi moju bežnú rutinu, ocitám sa v pochybách a strachu...uberá sa môj život správne?  Prežívam realitu, alebo sa ocitám opäť zacyklená v predstavách? Niekedy mi príde veľmi ľúto, že minulosť zostane vždy len minulosťou a napriek tomu, že v nej boli pekné veci, ktoré nám robili radosť, tak do nového "lepšieho života" alebo teda prítomnosti (ako chcete) sa prenášať nemôžu, pretože by narušili harmóniu medzi obdobiami a to konkrétne budúcnosťou.

Ach, ale opäť som priveľmi odbočila. Dnešný príspevok nebude len o mojich pocitoch z jesene, ale predovšetkým vám chcem ukázať jeden z mojich každodenných outfitov do školy. Tento týždeň sme s kamarátkami ( Veronikou a Aničkou)  v škole skončili o čosi skôr a keďže celý deň svietilo slnko, rozhodli sme sa, že ho využijeme a pôjdeme si spraviť fotky na blog.

kabát - BERSHKA
šál - CARPISA
cardigan - NEW YORKER
Top - RESERVED
Nohavice - H&M
Náhrdelník - eBay
Topánky - CONVERSE

A inak! Už nás sledujete na našom YTB kanali FIDORKY? Nie? Tak sa nezabudnite pozrieť.

Ako vnímate jeseň vy? Obliekate sa do typických "jesenných farieb"?

8 komentárov

 1. ja osobne jeseň milujem najviac na svete! :D ani neviem prečo asi lebo má nejakým zvláštnym spôsobom strašne dobrý vibe :) a tiež milujem tmavé farby haha :D
  Ivana xx

  OdpovedaťOdstrániť
 2. skvele napísané :) doteraz som si to nejako neuvedomovala, ale po prečítaní článku musím iba súhlasiť, že na jeseň je prítomnosť minulosti asi najvýraznejšia... inak pekné fotky :)

  Sabi z blogu Beautiful savage

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Jeej krásne fotky! Pozrela som si aj pár vašich videí a sú strašne super. :)

  https://thefashiontwiins.blogspot.sk/

  OdpovedaťOdstrániť

Back to Top