Cesta k bielym zubom

 Zaujímalo by ma, čo si vy ako prvé všímate na iných ľuďoch. Je to postava? Sú to vlasy alebo snáď oči? Každého na tom druhom, upúta ako prvé úplne niečo iné, no u mňa sú to rozhodne zuby (úsmev). 
Samozrejme, sú zuby veľmi individuálna vec. Niekomu sa kazia veľmi a naopak niekomu sa nekazia vôbec, iný ich má odjakživa prirodzene biele a ten druhý ani po vybielení nemá taký žiarivý úsmev.
Ako ste už určite všetci postrehli, dnes sa budeme venovať farbe- konkrétne bieleniu zubov pomocou pásikov CREST WHITE STRIPS, ktoré majú nie len vysoko kladné hodnotenie na internetových  fórach, ale sú odporúčané aj youtuberkami (z českej scény sú to: Petralovelyhair, Mamalifestyle...).Tým, že mám len 20 rokov a nikdy v živote som so zubami nemala problémy, môže sa vám zdať, že takýto "testovací" typ článku je zbytočný -ale nie je. Hneď na úvod by som ešte chcela dodať,  že mojím cieľom nebolo mať zuby ako umývadlo, len sama som bola zvedavá, či  výrobcami sľubovaná doba zlepšenia (5 dní)  naozaj ovplyvní tón farby mojich zubov  a ako na ne reaguje telo. 

O PRODUKTE
Crest  Whitestrips, sú gélové bieliace pásiky na zuby. Jedno balenie obsahuje jeden pásik na horný  a jeden na spodný rad zubov. Pásiky sú zalepené (pod sebou) na priesvitnej ale klzkej fólií, preto narábanie s nimi je pomerne jednoduché. Sú to mesačné pásiky, ktoré si treba dávať na zuby každý deň po dobu 30 minút a sľubujú prvé známky vybielenia už po piatom dni používania.
Tieto pásiky sa dajú kúpiť na rôznych špecializovaných stránkach (tam sú ale predražené), alebo na eBay -odkiaľ ich mám práve ja.POSTUP
1. Ako prvé som si umyla zuby a starostlivo poutierala, nech zbytočne nie sú klzké.
2. Rozbalila balíček obsahujúci bieliace pásiky a nalepila ich na zuby. (Dobre som popritláčala, aby boli všade rovnomerne danné)
3. Počkala 30 minút a následne ich dala dole.

POZITÍVA
1. Po 5 dňoch tam vidím naozaj (aj keď malú) zmenu. Zuby sú rozhodne belšie.
2. Bielenie z pohodlia domova
3. Nízka cena
4. Bezbolestné
5. Jednoduchá manipulácia

NEGATÍVA
1. Slintanie po dobu 30 minút (počas aplikácie)
2. Nie vhodné pre ľudí s oslabenou sklovinou a zubnými problémami.
3. Niekomu sa môžu zdať krátke, ak má veľké ústa (ale mne boli akurát)
Bieliace pásiky hodnotím pozitívne, nevšimla som žiadnych vedľajších účinkov. Pokiaľ hľadáte rôzne možnosti na belší úsmev, tak tieto pásiky vám   rozhodne odporúčam.


2 komentáre

 1. Ja by som si to ssi nikdy nedala... Uz len to ze tam píšu ze to nie je pre ľudí so slabou sklovinou... Cize je jasne ze ju to ničí. Ale neviem no :D
  creYativitE 

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Samozrejme uplne s tebou suhlasim a chapem ta :), lebo pre velmi mladych ludi je to uuplne zbytocne.
   Dodatok: z domacich produktov na bielenie sa odporuca soda bikarbona a ta takisto oslabuje sklovinu, takze pri akomkolvek bielení s tým treba pocitat

   Odstrániť

Back to Top