Primark


                                       Je to veľmi dlhá doba, čo som Primark začala registrovať.
Ľudia sa na tento obchod vyjadrujú rôzne, buď sú nadšený z nízkych cien a veľkého výberu, alebo hovoria, že  neznášajú to množstvo ľudí (,ktoré bránami Primarku prejdú) a nekvalitu  materiálu.
Ja som sa spolu s priateľom vydala pred pár dňami do Viedne, aby som si naň sama utvorila názor, a aby som si kúpila pár vecí, ktoré by sa mi náhodou zapáčili. Ako už iste tušíte, pár vecí som si naozaj odtiaľ odniesla.

              Neviem čím to je, ale už keď sme vošli do nákupného centra, presne som vedela, ktorým smerom sa vydať. Keď spoza rohu na mňa vykukol veľký, modrý  nápis PRIMARK vedela som, že sme správne.
             Už pri vchode, bolo veľké množstvo košíkov a vozíkov, s ktorými "behali" po obchode všetci. O tom, že je tam brutálne veľa oblečenia, doplnkov, topánok, dekorácií, kozmetiky....niet pochýb. Človek si tam vždy určite niečo nájde.
             Čo sa týka ceny, je to u mňa veľmi diskutabilné, pretože nájdete tam veci od pár centov až po 50eur. Niečo sa mi zdalo prehnane lacné (napríklad topánky, čo som si kúpila, stáli iba 4 eurá), ale boli tam aj veci, ktoré stáli  cez 30eur a určite nemali ani polovičnú hodnotu z ceny. Ja som sa pohybovala v takom strede, najdrahší bol cardigan, ktorý stál 25 eur, a najlacnejšia bola plátená taška-1 euro.
           Úprimne, bála som sa aj  toho množstva ľudí, čo tam bude, ale vystihla som taký moment, že na kabínky sa nečakalo ani pri pokladni-takže paráda, mala som šťastie.
          Každopádne, ja vám Primark odporúčam, a nemôžem sa dočkať ďalšej jeho návštevy!
                                                                   
                                                               A čo som si kúpila?
Šedý cardigan, tielka (hnedé, šedé, čierne), košeľu , tepláky, tričko s Mickey Mouse, pyžamové tričko s Garfieldom, plátenú tašku, kvetinkové topánky a batoh do školy

                                                 Dúfam, že sa Vám príspevok páčil :)
                                                           Prajem vám krásny týždeň.


                   Boli ste už v PRIMARKU?
                      Aký máte naň názor vy?
10 komentárov

 1. Pěkný článek :) Ty tepláky jsou úžasné a batůžek taky :)
  Simma Blog

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Koupila sis moc pěkné věci. Hrozně se mi líbí ta plátěná taška a batůžek :) Já v Primarku byla o letních prázdninách a brzy se tam zase chystám :)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Pekné vecičky. Hlavne také basic a jednoducho kombinovateľné, to je moje ♥

  random questions about me

  OdpovedaťOdstrániť
 4. zamilovala jsem se do toho trička s Mickey ♥ a ta taška vypadá taky super, sakra musím někdy do Primarku taky jet! :)

  Amaya Usagi

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Tak ty tepláky a tašku chci taky! ♥♥ :O :D Jsou naprosto boží. Zbytek samozřejmě taky. :)
  Máš super vkus. :)

  OdpovedaťOdstrániť

Back to Top