Beauty favourites


Za posledný mesiac, som v beauty oblasti utratila asi najviac peňazí  z celého roka.
Nedalo mi sa s vami nepodeliť s tým najlepším, čo nám drogérie, či už kamenné alebo internetové ponúkajú.  Ale skôr, než vám predstavím mojich obľúbencov za november, chcem sa s vami podeliť s mojím zvieracím  8.  "úlovkom". To, že sa snažím pomôcť každému stratenému a opustenému zvieraťu, je už známe. Pred troma dňami môj dobrovoľný záznam bol opäť aktualizovaný - Maxom.

Bola som doma, a zrazu mi mamina vraví, že po hlavnej ceste behá pes bez majiteľa- splašil sa .
Ja som samozrejme bežala hlava nehlava, už som bola zúfalá, lebo som ho fakt nevedela dobehnúť. Kričala som na ľudí ku ktorým smeroval, aby ho chytili a všetci to odignorovali a uhli sa.
 Po chvíle som sa rozhodla, že ho predbehnem skratkou a podarilo sa! Chytila som ho priniesla domov, okúpala a šla k veterinárovi. Našťastie mal čip, tak Max je už u seba doma.
Nie, teraz sa nesnažím poukázať, že mám skvelé srdce. Chcem len povedať, že prosím, vždy keď vidíte, že nejaký psík/mačka...čokoľvek potrebuje pomoc, pomôžte mu a nenechajte ho na osud či ho zrazí auto, alebo zbijú na smrť ľudia.
PS. strach nie je oprávnený, pretože ak psík/mačka vie, že mu idete pomôcť tak neublíži. ♥
Ale späť k téme, dnes som si teda pre vás pripravila pár super beauty produktov, ktoré určite odporúčam.

Prvým z nich je tento prirodzený  bronzér od RIMMEL.
Má krásnu zemitú farbu, je dobre pigmentovaný a pekne sypký.Z lakov na nechty sú to perleťový a fialový lak. (Miss Sporty)
Olejček na nechty od Essence

Jesenné/zimné paletky v krásnych vínových a fialkových farbách. (CATRICE, NYC)

Čo sa týka úpravy obočia, nedám dopustiť na tieto dva "tiene" gélovej konzistencie.
Jeden je tmavo hnedý so špirálovým aplikátorom
a druhý je  viac do čierna. (CATRICE, NYX)


Tento mesiac som po 6 rokoch dočasne vymenila make-up od CLINIQUE (nestíhala som si ho objednať) za make-up od Loreál.
Zmeny cítim minimálne a je naozaj skvelý. (Pre tie, ktoré majú mastnú pleť odporúčam)
Ďalšou vecou je tekutý korektor od Essence, ktorý je veľmi šikovný a aj vydrží, síce určite nie 16 hodín ,ale aspoň 6 áno.A tadááá, to najlepšie nakoniec. Asi pol roka som odolávala kúpe EOS balzamu na pery. Dúfala som po kúpe, že to bude úplná hovadina, aby som mohla do sveta vykričať, že všetci sa nechali ovplyvniť vajíčkovým obalom a super vôňou. -ale bohužiaľ ako ďalšia  hovorím, že je to zatiaľ môj najlepší balzam, ale jeho ceny určite nie je hoden. A druhou mojou TOP vecou je tento matný, tmavo fialový  rúž od GOSH.- nie je prekrásny?


Dúfam, že sa Vám príspevok páčil a želám vám pekný deň.

Aký máte na EOS balzam názor vy?

12 komentárov

 1. Som rada , že psík našiel domov, bohužial ja sa psíkov, ktorých nepoznám bojím kvôli udalostiam čo sami stali v minulosti, ale do útulku posielam aspoň veci a sem tam sa tam idem osobne pozrieť a troška sa povenovať psíčkom :)

  Nicolette Lear

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Zas nemyslela som to uplne tak :D, ze ked vidim ze ten pes ma napadne, aby som za nim sla. Je uplne od teba krasne, ze takto pomahas :))) ❤❤🐶🐩

   Odstrániť
 2. To s tým psíkom je zlaté. Ja by som sa na to neodhodlala, z psov má dosť veľký strach.

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Catrice paletka vypadá skvěle! A na eosy máme takový názor, že jsou stejně účinné jako labelo či jiný obyčejný balzám na rty. Příliš vysoká cena, ale obal je velmi originální! :)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. ten bronzer mám aj ja ! :)) ináč zaujímavé produkty .. skoro žiadne z nich som ešte nevyskúšala :) a ten rúž chcem na tebe vidieť :D tá farba je brutálna aj ja chcem taký! :D

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Ivka, už som ti chcela napísať, že Ďakujem -potom som si prečítala tvoje meno :D . Rúž je super, ešte prešpekulujem kedy si ho dám do školy. :D

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Niektoré z týchto produktov sú aj na mojom wishliste! Krásne fotografie ♡

  ♡ n o v e m b e r ♡

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Obdivuhodné, naozaj veľa ľudí možno i tie zvieratká ľutuje ale bojí sa toho, že majú nejakú chorobu alebo môžu ublížiť zlaknúť sa a nikdy nevedia čo môžu čakať, preto je super že sú aj ľudia ako ty a tieto myšlienky nechajú doma a pomôžu.
  Kozmetika je pekne nafotená a je myslím si že to neboli zbytočne vyhodené peniaze :)

  http://firstblogmaggi.blogspot.sk/2015/11/mary-kay-city-modern.html

  OdpovedaťOdstrániť

Back to Top