Shirtinator #1

 

 
Mám novinku! Tento týždeň sa mi naskytla spolupráca so stránkou www.shirtinator.sk
Určite ju väčšina z vás pozná, ale tí čo ju nepoznáte nezúfajte, všetko vám o nej napíšem.
Poznáte tie chvíle, keď nemáte nápad na darček? Vyskúšajte SHIRTINATOR. Je to veľmi prehľadná stránka, kde si môžete navrhnúť vlastné tričko s vlastnou potlačou alebo s fotografiou.

 Na vrchu stránky sa nachádza menu, kde si vyberiete či chcete tričko dámske, pánske alebo detské. Keď si zvolíte kategóriu, stačí si vybrať tričko, ktoré vás osloví po strihovej alebo materiálovej stránke.

Ja som si vybrala, biele tričko, na ktoré majú momentálne zľavu, lebo je vyrobené z prírodného materiálu (100% česanej Bio-bavlny), a v "creatore" som ho zafarbila na čierno.

Množstvo potlačí, ktoré sú na výber, sú neuveriteľné. Všetci si vyberú tú svoju!

Úprimne sa veľmi teším na tričko, ktoré mi príde. Mamina má za týždeň narodeniny, tak ju poteším takýmto tričkom. Keď mi tričko príde napíšem, či som bola spokojná. :)
A Aké máte so stránkou www.shirtinator.sk skúsenosti vy?

10 komentárov

 1. Úprimne, nikdy som podobné vymoženosti nemala rada. Výber motívu je pre mňa strašne moc obmedzený, neznášam kupovať tričká na internete, lebo si tú látku skrátka potrebujem chytiť. Dávala som robiť raz tričko sestre, ale to len v miestnom "papiernictve", kde som doniesla tričko a len USB s fotkou, ktorú som tam chcela dať :) A sestra je celkom spokojná.
  Potom som vynaliezla farby na textil (blik, cvak, áno, hurá Gabika, si šikovná!) a od vtedy pracujem len s nimi. Mám doma tričká s motívom akým len chcem a aj kamarátom sa páčia, takže aj im zvyknem občas nejaké spraviť :)
  Napríklad, momentálne na novom blogu mám dve ukážky tričiek, ktoré som si sama počarbala.
  http://lazy-unicorn.blog.cz/

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Zdravim, suhlasím to s tým materiálom, ale ak poznas aky materiál je, tak to nie je problém, ja napríklad neznasam elasticke tričká, takže som naskúmala všetky detaily, aby nebolo elastické. A farby na textil sú super, tiež mam takých pár tričiek vyrobených, len nie všetci majú na to cit! Velmi si ma potešila, zbehnem aj na tvoj blog :)

   Odstrániť
 2. Ja mam takovych napasu ze by byl velky problem vybrat si jeden motiv :D

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Ďakujem krásne! :)
  A podľa mna je Shirtonator fajn, vytvorila by som si tričko s nejakým výrokom alebo kapelou :) presne tak ako chcem ja :D
  ľúbezná

  OdpovedaťOdstrániť
 4. páni, to vypadá úžasně a je to dobrý dárek :)) doufám, že mamce se tričko líbilo :)) vypadá hezky :))

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Tento komentár bol odstránený správcom blogu.

  OdpovedaťOdstrániť

Back to Top